Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Aplikacyjny - Elektronik

Mera Systemy sp. z o.o.

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • analiza zamówień publicznych

  • tworzenie dokumentacji technicznej (specyfikacja, lista materiałów, etc.)

  • dobór i analiza komponentów do produkcji urządzeń

  • opracowywanie nowych produktów oraz rozbudowa i modernizacja istniejących rozwiązań

  • dobór optymalnych technologii oraz udział w pełnym cyklu rozwoju produktu

  • współpraca z dostawcami

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne bądź wyższe techniczne o kierunku elektronicznym lub pokrewnym

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2-3 lata

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • znajomość systemów Linux, Windows

  • mile widziana znajomość programów SolidWorks / AltiumDesigner

  • umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

W Mera Systemy sp. z o.o. tworzymy automaty biletowe i inne urządzenia, których głównym przeznaczeniem jest obsługa pasażerów komunikacji miejskiej.

Nasze produkty znajdują zastosowanie w największych polskich miastach, m. in: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Krakowie.