Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Aplikacyjny (Konsultant Techniczny CAD)

3D PRO Sp. z o.o.

Częstochowska 37/39

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prezentacje oprogramowania,

  • udział w projektach wdrożeniowych i szkoleniowych,

  • działania związane ze wsparciem technicznym klientów-użytkowników systemu.

Nasze wymagania

  • miejsce zamieszkania: Łódź lub najbliższe okolice,

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, mechatronika),

  • wysokie zdolności interpersonalne,

  • biegła znajomość obsługi komputera,

  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z materiałów oraz udział w szkoleniach zagranicznych,

  • prawo jazdy kat.B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów,

  • podstawowa wiedza dotycząca systemów CAD (preferowany PTC Creo),

  • ogólna wiedza o procesach przemysłowych,

  • umiejętność samokształcenia i podejmowania wyzwań związanych ze stałym podnoszeniem kwalifikacji.

To oferujemy

  • umowę o pracę + warunki wynagrodzenia, uzależnione od poziomu kompetencji oraz osiąganych wyników,

  • pracę w stabilnej firmie,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość uczestnictwa w specjalistycznych szkoleniach krajowych i zagranicznych.