Logo Pracuj.pl

Inżynier Aplikacyjny - praktykant

CumminsO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie inżynierów, sprzedaży i marketingu oraz produkcji poprzez kontakt i działania z klientami OEM
  • Wsparcie klienta OEM w procesie doboru silnika i sprawdzenie instalacji na etapie projektowania
  • Identyfikowanie problemów technicznych i potencjalnych rozwiązań w trakcie opracowywania nowych projektów
  • Wspieranie testów prototypów w całym regionie obsługiwanym przez lokalnych Inżynierów Aplikacyjnych - przewidywane są podróże służbowe krajowe i zagraniczne

Nasze wymagania

  • Bieżąca edukacja uniwersytecka w dziedzinie inżynierii mechanicznej (lub podobnej)
  • Kompetencje takie jak: odpowiedzialność, efektywna komunikacja, sprawne uczenie się, współpraca, efektywna komunikacja, samorozwój, bezpieczeństwo i higiena pracy
  • Aktualne prawo jazdy kat. B (krajowe i regionalne podróże służbowe)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym i biegła znajomość języka polskiego
  • Umiejętności Office 365
  • Podstawowa wiedza na temat silników spalinowych i innych nowych układów napędowych (napędy bateryjne i ogniwa paliwowe)

W naszej kulturze wierzymy w NAPĘDZANIE TWOJEGO POTENCJAŁU. Zapewniamy globalne możliwości rozwoju Twojej kariery, uczynienia Twojej społeczności lepszym miejscem i współpracy z najbardziej innowacyjnymi współczesnymi myślicielami, celem rozwiązywania najtrudniejszych problemów świata.

Wierzymy w elastyczność, dzięki której możesz odkrywać swoje pasje i wywierać wpływ poprzez wartościową pracę w szeregach naszego inkluzywnego zespołu. O to właśnie chodzi w #LifeAtCummins.

Poszukujemy entuzjastycznego Inżyniera Aplikacyjnego - Stażysty, który dołączyłby do naszego zespołu specjalizującego się w Inżynierii Aplikacji Produktów dla naszego Działu Dystrybucji w Krakowie. Podczas stażu u nas dowiesz się, jak działa duża globalna organizacja, zdobywając narzędzia i doświadczenia, których będziesz potrzebować, aby stać się ekspertem w tej branży i aby napędzić swój potencjał!