Ta oferta pracy jest nieaktualna od 343 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier aplikacyjny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa / cała Polska

    Opis stanowiska:

    • wsparcie techniczne dla działów projektowych klientów na każdym etapie realizowanego projektu
    • przeprowadzanie szkoleń technicznych dla klientów
    • udział w szkoleniach produktowych przeprowadzanych przez dostawców
    • przeprowadzane szkoleń dla działu handlowego

    Zakres odpowiedzialności:

    • nawiązywanie i utrzymywanie regularnych kontaktów z działami rozwoju klientów firmy
    • aktywna promocja produktów oferowanych przez firmę w działach projektowych klientów
    • regularne podnoszenie kwalifikacji zawodowych w dziedzinie nowczesnych technologii elektronicznych poprzez udział w szkoleniach przeprowadzanych przez dostawców firmy

    Wymagania:

    • ukończone studia inżynierskie o kierunku elektronicznym lub podobnym
    • znajomość zasad działania i konstrukcji współczesnych układów elektronicznych ze szczególnym uwzględnieniem techniki analogowo-cyfrowej, łączności bezprzewodowej (WiFi, Bluetooth, GSM, itp.) oraz mikroprocesorowej
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • gotowość do częstych wyjazdów służbowych, zarówno krajowych jak i zagranicznych
    • prawo jazdy
    • zaangażowanie i silna motywacja do pracy
    • kreatywność
    • doświadczenie w dziedzinie konstrukcji urządzeń elektronicznych mile widziane

    Oferujemy:

    • pracę w nowoczesnej firmie
    • atrakcyjne warunki wynagrodzenie - umowę ze stałym wynagrodzeniem, atrakcyjny kwotowo system wynagradzania za sukcesy
    • profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia produktowe
    • niezbędne narzędzia pracy
    • prywatną opiekę medyczna
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Future Electronics Polska sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Future Electronics Polska sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.