Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Asystent Kierownika Projektu

Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. to inżynierska firma konsultingowa z wieloletnią tradycją w zarządzaniu inwestycjami budowlanymi, będąca liderem w wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi informatycznych. Nasze atuty to doświadczenie, odpowiedzialność i technologia. To one w połączeniu z wiedzą, pasją i zaangażowaniem naszych ekspertów sprawiają, że możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Prowadzenie biura budowy Inwestora Zastępczego
  • Bieżący nadzór nad dokumentacją projektową i kontraktową
  • Administrowanie systemami informatycznymi
  • Przygotowywanie raportów oraz protokołowanie spotkań
  • Współtworzenie harmonogramów i kontrola ich realizacji
  • Kontrola pracy i rozliczeń GW i podwykonawców
  • Wsparcie Kierownika Projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane budowlane
  • Znajomość procesu budowlanego
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy na placu budowy - minimum 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i MS Project lub pokrewne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do czasowej zmiany miejsca zamieszkania w województwie podkarpackim - Solina

Oferujemy:

  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Udział w nowoczesnych i ambitnych projektach
  • Rozwój zawodowy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Rodzaj umowy i warunki do uzgodnienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Poznaj nas bardziej: www.miastoprojektwroclaw.pl

Ogłoszenie archiwalne