Inżynier asysty technicznej

Comarch SAO firmie

Comarch SA

al. Jana Pawła II 39A

Kraków

  • nr referencyjny: IAT/A/pr
  • zapraszamy: od zaraz!
  • rodzaj umowy: UOP
  • branża: IT
  • kontakt z klientem

Jeżeli masz doświadczenie związane z monitoringiem, utrzymaniem infrastruktury i systemów informatycznych, mamy Ci do zaoferowania pracę przy jednym z największych projektów IT w kraju. Sprawdź ofertę i aplikuj już dziś!

TWOJE ZADANIA

  • Praca na pierwszej lub drugiej linii wsparcia
  • Analiza logów systemowych
  • Realizacja czynności administracyjnych zgodnie z procedurami, w tym wdrażanie zmian i poprawek
  • Monitorowanie infrastruktury IT oraz aplikacji
  • Raportowanie (zestawienia danych monitoringowych w danym okresie)
  • Diagnoza i rozwiązywanie incydentów oraz problemów zgodnie z procedurami
    - obsługa zgłoszeń (rejestracja, aktualizacja zgłoszeń, eskalacje w przypadku przekroczenia terminów)
  • Praca w trybie równoważnym (zmianowym) 24/7 zgodnie z ustalonym grafikiem

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe magisterskie w profilu informatycznym
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość:
    • systemów operacyjnych z rodziny Unix/Linux (w tym praca z poziomu konsoli tekstowej) oraz Windows Server
    • języka SQL (pisanie kwerend), Linux, Windows Server
  • Mile widziana umiejętność pisania skryptów w Bash/Shell/Python
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Profesjonalne podejście do obowiązków – odpowiedzialność, rzetelność, terminowość
  • Zachowywanie ustalonych standardów jakości
  • Gotowość do przyswajania wiedzy i nowych umiejętności
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

DLA CIEBIE

  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Osoby zainteresowane ofertą pracy w Comarch prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej online na stronie kariera.comarch.pl oraz o załączenie CV. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów, dostępna jest na stronie ankiety rekrutacyjnej.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy