Oferta pracy

Inżynier asysty technicznej

Comarch SA

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 22 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych

  • Samodzielne wykonywanie i usprawnianie prac technicznych, serwisowych, instalacyjnych oraz konfiguracyjnych

  • Automatyzacja procesów w celu doskonalenia efektywności pracy

  • Implementacja nowych rozwiązań i rozszerzeń w językach PLSQL, JavaScript, Java, XML (zależnie od konkretnej funkcji w zespole)

  • Możliwość pracy w różnych metodykach, w Scrum/DevOps oraz w klasycznych zespołach i projektach

Nasze wymagania

Myślisz analitycznie, grasz zespołowo i sumiennie podchodzisz do swoich obowiązków? Aplikuj do nas na stanowisko Inżyniera asysty technicznej. Poszukujemy osób ze znajomością środowiska Linux oraz baz danych, które świetnie odnajdują się w różnorodnych zadaniach od analizy i projektowania po automatyzacje procesów i testowanie. Jeśli zależy Ci na rozwoju zawodowym i pogłębieniu kompetencji – aplikuj już dziś!

PROFIL PRACOWNIKA

• Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym

(mile widziani również studenci ostatnich lat z pełną dyspozycyjnością)

• Znajomość:

◦ podstaw SQL i baz danych

◦ środowiska Linux/Windows

◦ podstawowych pojęć związanych z IT

◦ języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

• Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia

• Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

• Dokładność i sumienność

Mile widziane

• znajomość któregoś z innych popularnych języków programowania lub skryptowych (Java, JavaScript, C/C++, Python, Bash, Scala)

• wiedza z zakresu zagadnień sieciowych oraz protokołów komunikacyjnych (TCP/IP, VPN)

To oferujemy

  • Zróżnicowane zadania – programowanie, analiza, konfiguracja, projektowanie, testowanie

  • Kultura pracy nastawiona na współpracę i wzajemną pomoc

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Comarch SA

Stale realizujemy projekty rekrutacyjne na stanowiska biznesowe i w obszarze IT tj. testy, analiza, rozwój oprogramowania czy wdrożenia. To czego szukamy wśród kandydatów to przede wszystkim zaangażowanie i nastawienie na współpracę w dążeniu do realizacji postawionych celów! Szukamy talentu, który swoimi kompetencjami oraz postawą wzmocni nasz zespół i razem z nami będzie wspierać realizację strategii jednego z sektorów: Telekomunikacji, ERP, Usług lub rekrutacji centralnej. Jeśli masz już za sobą pierwsze kroki w rekrutacji, a tajniki sourcingu nie są Ci obce, to koniecznie sprawdź naszą ofertę i aplikuj!

Przewiń do profilu firmy