Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier - Automatyk

Peak Packaging Poland Sp. z o.o.

  • Inwestycyjna 5, Bartoszyce
    Bartoszyce, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Inwestycyjna 5

Bartoszyce

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i utrzymanie prawidłowości pracy systemu automatyki i sterowania maszyn i urządzeń,

  • konstruowanie narzędzi, przyrządów produkcyjnych,

  • projektowanie nowych rozwiązań technologicznych,

  • wsparcie produkcji pod kątem poprawienia wydajności i optymalizacji procesów wytwórczych,

  • wprowadzanie krótko i długofalowych rozwiązań dla problemów technologicznych,

  • organizowanie procesów produkcyjnych z uwzględnieniem optymalizacji produkcji, obniżki kosztów oraz poprawy ergonomii pracy,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów: automatyka, budowa maszyn lub podobne,

  • wiedza z zakresu projektowania i budowy maszyn,

  • znajomość programowania sterowników przemysłowych PLC,

  • umiejętność pracy w grupie, kreatywność,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • szkolenia związane z wykonywaną pracą,

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce o zasięgu globalnym.

Międzynarodowa firma produkcyjna z długoletnim doświadczeniem w produkcji opakowań z tworzyw sztucznych.

Przewiń do profilu firmy