Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Automatyk

BorgWarnerO firmie

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Diagnostyka i usuwanie awarii maszyn oraz wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji, proponowanie rozwiązań które doprowadzą do trwałego wyeliminowania powstających problemów

  • Programowanie sterowników PLC oraz paneli operatorskich

  • Modernizacja istniejących stanowisk produkcyjnych w ramach procesu ciągłego doskonalenia

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w procesach automatyzacji oraz układach sterowania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (preferowany Automatyk, Mechatronik)

  • Umiejętność programowania PLC i HMI: Siemens / Allen-Bradley / Omron

  • Znajomość układów sterowania robotów ABB i Epson

  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej

  • Umiejętność logicznego myślenia i chęć rozwoju

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Znajomość zagadnień pneumatyki i podstaw hydrauliki

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość systemów wizyjnych

To oferujemy

  • Oferujemy pracę przez pierwsze 1,5 roku w Błoniu pod Warszawą, docelowe zatrudnienie w Rzeszowie

  • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę

  • Atrakcyjny system premiowy (premia miesięczna, premia frekwencyjna, premia uznaniowa)

  • Bezpłatny transport do fabryki (trasy z Sochaczewa, Błonia, Żyrardowa, Leszna, Kampinosu)

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników

  • Możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe)

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenie PZU

  • Szkolenie zewnętrzne z zakresu automatyki

  • Opiekę merytoryczną doświadczonego teamu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników