Oferta pracy

Inżynier Automatyk

Mars Polska sp. z o.o.O firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie dozoru nad eksploatacją infrastruktury sterującej i systemami automatyki w powierzonym obszarze Mars Polska. W tym zakresie odpowiedzialności :

  • Opracowywanie założeń projektów oprogramowania oraz tworzenie i aktualizacja oprogramowania

  • Wykonywanie przeglądów, remontów i konserwacji maszyn

  • Konserwacja i naprawy urządzeń automatyki

  • Opracowywanie założeń projektów inwestycyjnych w obszarze automatyki

  • Weryfikacja problemów i usuwanie usterek zarówno bieżących jak i prewencyjnych

  • Nadzór nad dokumentacją elektryczną

  • Wykonywanie kopii zapasowych

  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur bezpieczeństwa przez osoby wykonujące prace

  • Rozwiazywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem układów sterujących oraz ich analiza

  • Inicjowanie potrzeb związanych z odnową infrastruktury sterującej

  • Koordynacja prac związanych z dokumentacją topografi sieci komputerowej oraz weryfikacji zmian w infrastrukturze sieci fabrycznej

  • Przygotowanie strategii rozwoju prewencyjnego utrzymania systemów automatyki opierający się na back-up’ach/wymianie urządzeń lub części eksploatacyjnych + czyszczenia.

  • Dzielenie się wiedzą z technikami działu utrzymania ruchu, aby wszyscy technicy mogli przeprowadzać prace prewencyjne i usuwać proste awarie samodzielnie.

  • Wspieranie projektów inżynieryjnych w ramach przejęcia odpowiedzialności za swój obszar.

  • Odpowiedzialność za mniejsze wymagane modyfikacje i optymalizacje programów urządzeń potwierdzone odpowiednimi analizami ryzyka.

  • Nadzór nad aktualizacją dokumentacji technicznej niezbędnej do bezpiecznej pracy, prowadzenia przeglądów, obsługi bieżącej, dokonywania modyfikacji itp.

  • Nadzór nad firmami kontraktorskimi wykonującymi zlecone prace w obszarze odpowiedzialności.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka lub pokrewne)

  • Wcześniejsze doświadczenie z układami wykonawczymi i sensorycznymi automatyki. (Programowanie/obsługa w kilku językach programowania sterowników PLC, SCADA lub w rozszerzonych systemach sterowania. Znajomość architektury/ infrastruktury rozproszonej i integracji systemów wyższego poziomu

  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV

  • Umiejętność konfiguracji, pisania programów i diagnostyki sterowników

  • Znajomość aplikacji SCADA / MES (MOM)

  • Znajomość sieci przemysłowych

  • Język Ang. Poziom średniozaawansowany (B2)

  • Mile widziane Uprawnienia energetyczne Gr2 i Gr3

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne warunki finansowe z premią biznesowową i świątecznym bonusem

  • W trosce o Twoje bezpieczeństwo i zdrowie otrzymasz szeroki pakiet świadczeń uwzględniający min. ubezpieczenie na życie, prywatą opiekę medyczną oraz program wsparcia dla współpracowników

  • Pakiet oszczędnościowy aby zadbać o Twoją przyszłość

  • Indywidualny plan rozwoju wspierający w budowaniu skutecznej ścieżki kariery

  • Atrakcyjne zniżki na nasze produkty i dostęp do limitowanych ofert, które Twoja rodzina i znajomi pokochają

  • Dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej

  • Możliwość uczestniczenia w akcjach wolontaryjnych w godzinach pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie posiłków

Etapy rekrutacji
1

Rejestracja i aplikacja

2

Telefoniczna/Wirtualna rozmowa z rekruterem

3

Udział w wirtualnym panelu rekrutacyjnym

4

Rozpoczęcie pracy

Mars Polska sp. z o.o.

Mars to rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją. Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®, ORBIT®, SKITTLES®, czy UNCLE BEN'S®. Ponieważ nasi Współpracownicy są tak różni, jak różne są nasze produkty, każdemu z nich oferujemy indywidualne podejście do rozwoju oraz chcemy zapewnić wieloletnią karierę. To co nas łączy to Pięć Zasad, czyli Jakość, Odpowiedzialność, Wzajemność, Wydajność i Wolność. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj.

Działamy w ponad 80 krajach, a w Polsce jesteśmy obecni od blisko 30 lat. Nasze biura i fabryki mieszczą się w Warszawie, Poznaniu, Niepołomicach k. Krakowa oraz w Sochaczewie i Błoniu. Nasz dział sprzedaży jest aktywny na terenie całego kraju. Oprócz produkcji i sprzedaży, w Polsce ulokowane są również globalne centra usług wspólnych.

Przewiń do profilu firmy

Inżynier Automatyk ma nam zapewnić bezawaryjną pracę istniejących systemów automatyki i urządzeń sterujących liniami technologicznymi w obrębie fabryki karmy dla zwierząt w Błoniu, a także współpracować z działami IT/serwis nad utrzymaniem infrastruktury IT.

Osoba przejdzie szkolenie na fabryce siostrzanej w celu zapoznania się ze standardami.