Oferta pracy

Inżynier Automatyk

Mabuchi Motor Poland

  • Adolfa Mitery 14, Bochnia
    Bochnia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Adolfa Mitery 14

Bochnia

Twój zakres obowiązków

  • Modyfikacja i projektowanie układów sterowania PLC i wizualizacji HMI

  • Udział w odbiorach technicznych nowych maszyn i urządzeń

  • Udział w projektach modernizacji i budowy maszyn

  • Współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania

  • Optymalizacja istniejących procesów zautomatyzowanych

  • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji

  • Współpraca z innym działami w procesie rozwoju i wdrażania nowych wyrobów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne – mile widziane wyższe techniczne o profilu automatyka, robotyka, elektronika lub elektrotechnika

  • Min. 2-letnie doświadczenie w przemyśle na podobnym stanowisku

  • Umiejętność programowania sterowników PLC

  • Doświadczenie w uruchamianiu i programowaniu systemów wizyjnych (Omron, Keyence itp.)

  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa maszyn i systemów sterowania

  • Znajomość sieci przemysłowych

  • Umiejętność czytania, analizowania i tworzenia schematów elektrycznych, pneumatycznych

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim i rozwojem nowej fabryki w Bochni koło Krakowa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy