Inżynier Automatyk

  • Bochnia, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top1
    top

    MABUCHI MOTOR jest japońskim producentem silników elektrycznych. Produkcja na poziomie 1,4 mld szt. rocznie plasuje spółkę na pierwszym miejscu na świecie w tym segmencie rynku. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim i budową nowej fabryki w Bochni koło Krakowa poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    INŻYNIER AUTOMATYK
    Miejsce pracy: Bochnia
    Nr ref.: ENG7/2018

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Modyfikacja i projektowanie układów sterowania PLC
    • Czynny udział w projektach modernizacji i budowy maszyn
    • Współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania
    • Optymalizacja istniejących procesów zautomatyzowanych
    • Opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji
    • Współpraca z innym działami w procesie rozwoju i wdrażania nowych wyrobów
    • Udział w odbiorach technicznych nowych maszyn i urządzeń

    WYMAGANIA

    • Wykształcenie techniczne – mile widziane wyższe techniczne o profilu automatyka, robotyka, elektronika, elektrotechnika
    • Min. 2-letnie doświadczenie w przemyśle na podobnym stanowisku
    • Umiejętność programowania sterowników PLC Mitsubishi, Omron, Siemens
    • Doświadczenie w uruchamianiu i programowaniu systemów wizyjnych (Omron, Keyence, Cognex itp.)
    • Wiedza z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania
    • Umiejętność czytania, analizowania i tworzenia schematów elektrycznych, pneumatycznych
    • Uprawnienia SEP do 1kV
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Gotowość do wyjazdu służbowego (Chiny, Wietnam, Japonia)

    OFERUJEMY:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego