Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk ds. uruchomień

KNAPP POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie projektu do uruchomienia systemu realizacji zamówień OSR Shuttle™ u klienta

  • Tworzenie i konfiguracja programów PLC do sterowania systemem realizacji zamówień OSR Shuttle™ (tworzone w SCL)

  • Implementacja systemu OSR Shuttle™ u klientów na całym świecie

  • Szkolenie klienta i przetwarzanie zapytań klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, elektrotechnika, automatyka)

  • Dobra praktyczna znajomość programowania sterowników PLC (S7/TIA lub podobne) wymagana

  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

  • Biegła znajomość MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę w międzynarodowym zespole

  • Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych (do 80% w roku), długość delegacji wynosi do 5-8 tygodni

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Wysokie stawki godzinowe

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Dodatki za przepracowane nadgodziny i święta

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • Profesjonalne i osobiste programy szkoleniowe

KNAPP POLSKA Sp. z o.o.

KNAPP Polska jest oddziałem austriackiej firmy KNAPP AG, która prowadzi międzynarodową działalność w dziedzinie automatyki magazynowej oraz dostarcza dostosowane do potrzeb klienta kompleksowe rozwiązania logistyki wewnętrznej. KNAPP Polska prężnie się rozwija zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, oferując ciekawą i rozwojową pracę w dziedzinie mechaniki, elektryki i automatyki przemysłowej.

strona internetowa firmy: http://knapp.com/

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim klikając w przycisk aplikowania.