Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk - Elektryk

KBR POLAND Sp. z o.o.

  • Lotnicza 1, Kwidzyn
    Kwidzyn, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Lotnicza 1

Kwidzyn

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją bieżących projektów. utrzymania ruchu i ofertowych.

  • Współpraca z klientem na etapie realizacji zlecenia/zamówienia w celu spełnienia jego oczekiwań, w tym informowanie o ewentualnych problemach/opóźnieniach w realizacji robót oraz dokładanie starań w celu ich rozwiązania i usunięcia opóźnień.

  • Uczestnictwo, nadzór i kontrola w akcjach ofertowych.

  • Nadzór i kontrola zapotrzebowań materiałowych i narzędziowych do realizacji przyjętych zamówień.

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP i p.poż.

  • Pozyskiwanie nowych klientów.

  • Przygotowanie list i zapotrzebowań materiałowych do realizacji przyjętych zamówień/zleceń.

  • Kontrola, we współpracy z koordynatorami branżowymi, prac realizowanych przez podwykonawców oraz uczestnictwo w odbiorze tych prac.

  • Kontrola kosztów realizowanych zleceń w celu nie przekraczania zatwierdzonego budżetu zlecenia.

  • Przekazanie dokumentacji zlecenia do sekcji rozliczeń w Dziale Planowania.

  • Prowadzenie wszelkiej wymaganej, w zakresie prowadzonej działalności, ewidencji, kontroli i sprawozdawczości.

  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego w zakresie działania komórki organizacyjnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Uprawnienia SEP – eksploatacja i dozór.

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych.

  • Znajomość układów automatyki przemysłowej.

  • Umiejętność naprawy elementów elektroniki.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, zakładamy podjęcie współpracy w dłuższym horyzoncie czasowym.

  • Zapewniamy system szkoleń podnoszących kompetencje i rozwój zawodowy.

Duże i znane przedsiębiorstwo specjalizujące się w świadczeniu usług remontowo – inwestycyjnych, prefabrykacji konstrukcji stalowych i obróbki skrawaniem oraz utrzymania ruchu dla klientów przemysłowych (www.kbrpoland.com) poszukuje: Inżyniera automatyka - elektryka.

Przewiń do profilu firmy