Oferta pracy

Inżynier Automatyk

International Paper Cellulose Fibers (Poland) sp. z o.o.O firmie

  • Maszynowa 20, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

International Paper Cellulose Fibers (Poland) sp. z o.o.

Maszynowa 20

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad systemami sterowania i kontroli produkcji

  • Inżynieryjne wsparcie dla wszystkich działów zakładu: doradztwo inżynieryjne i projektowe z zakresu automatyki, sterowania, kontroli procesu, doboru sprzętu i oprogramowania

  • Opracowywanie i kontrola realizacji planów napraw, konserwacji i remontów urządzeń związanych z systemem sterowania i kontrolą procesu produkcyjnego

  • Diagnozowanie i usuwanie problemów techniczno-ruchowych w rejonie działania

  • Współpraca i nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez firmy zewnętrzne

  • Zapewnienie części zamiennych

  • Przestrzeganie ustalonych norm bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu automatyki (automatyka, systemy kontroli procesu, robotyka lub pokrewne)

  • Umiejętność posługiwania się i tworzenia dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie w zakresie planowania i realizacji przeglądów oraz remontów

  • Doświadczenie w zakresie współpracy z dostawcami usług i podwykonawcami

  • Praktyczna umiejętność programowania sterowników i falowników Allen-Bradley

  • Doświadczenie w zakresie nadzoru i utrzymania lub wdrażania systemów kontroli i automatyki, w szczególności w zakresie rozproszonych systemów sterowania DCS, systemów opartych na rozwiązaniach PLC, SCADA, HISTORIAN, sieci EtherNet, DeviceNet, protokołu HART

  • Znajomość aplikacji MS Project i Auto CAD

  • Znajomość systemu SAP

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętności analityczne

  • Orientację na działanie

To oferujemy

  • Praca dla jednej z najbardziej etycznych i zrównoważonych firm na świecie

  • Szeroki zakres usług medycznych dla pracowników i ich rodzin

  • Wydarzenia firmowe

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Karta MultiSport

  • Indywidualne plany szkoleniowe i rozwojowe

  • Uczestnictwo w działalności CSR firmy

  • Owocowe poniedziałki i środy

International Paper to światowy lider z branży papieru, opakowań i celulozy. W Gdańsku specjalizujemy się w przetwarzaniu włókien celulozowych, znajdujących zastosowanie w produkcji artykułów higienicznych. Zaopatrujemy w towar fabryki w Europie i Azji. Naszymi najważniejszymi szefami są dzieci i ich rodzice. Dbamy, aby produkty, które tworzymy dla naszych małych klientów, były bezpieczne i jak najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, złóż aplikację do dnia 6 maja 2021 r.

Uprzejmie informujemy, iż udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Niezbędne dane, które powinny być zawarte w Twojej aplikacji to: imię i nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jeśli decydujesz się na podanie dodatkowych informacji, zapewniamy, iż nie będą one miały wpływu na przebieg Twojej aplikacji, niemniej będą z nami bezpieczne.

W celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującego oświadczenia:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym przez International Paper Cellulose Fibers (Polska) Sp. z o.o.”

Jeżeli chcesz być uwzględniany w tym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującego oświadczenia:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę przez International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym a także do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.”