Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk

International Paper Cellulose Fibers (Poland) sp. z o.o.O firmie

  • Maszynowa 20, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

International Paper Cellulose Fibers (Poland) sp. z o.o.

Maszynowa 20

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad systemami sterowania i kontroli produkcji

  • Inżynieryjne wsparcie dla wszystkich działów zakładu: doradztwo inżynieryjne i projektowe z zakresu automatyki, sterowania, kontroli procesu, doboru sprzętu i oprogramowania

  • Opracowywanie i kontrolę realizacji planów napraw, konserwacji i remontów urządzeń związanych z systemem sterowania i kontrolą procesu produkcyjnego

  • Diagnozowanie i usuwanie problemów techniczno-ruchowych w rejonie działania

  • Współpracę i nadzór nad realizacją zadań wykonywanych przez firmy zewnętrzne

  • Zapewnienie części zamiennych

  • Przestrzeganie ustalonych norm bezpieczeństwa i higieny pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu automatyki (automatyka, systemy kontroli procesu, robotyka lub pokrewne)

  • Umiejętność posługiwania się i tworzenia dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie w zakresie planowania i realizacji przeglądów oraz remontów

  • Doświadczenie w zakresie współpracy z dostawcami usług i podwykonawcami

  • Praktyczną umiejętność programowania sterowników i falowników Allen-Bradley

  • Doświadczenie w zakresie nadzoru i utrzymania lub wdrażania systemów kontroli i automatyki, w szczególności w zakresie rozproszonych systemów sterowania DCS, systemów opartych na rozwiązaniach PLC, SCADA, HISTORIAN, sieci EtherNet, DeviceNet, protokołu HART

  • Znajomość aplikacji MS Project i Auto CAD

  • Znajomość systemu SAP

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętności analityczne

  • Orientacja na działanie

To oferujemy

  • Praca dla jednej z najbardziej etycznych i zrównoważonych firm na świecie

  • Szeroki zakres usług medycznych dla pracowników i ich rodzin

  • Wydarzenia firmowe

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Karta MultiSport

  • Indywidualne plany szkoleniowe i rozwojowe

  • Uczestnictwo w działalności CSR firmy

  • Owocowe poniedziałki i środy

International Paper to światowy lider z branży papieru, opakowań i celulozy. W Gdańsku specjalizujemy się w przetwarzaniu włókien celulozowych, znajdujących zastosowanie w produkcji artykułów higienicznych. Zaopatrujemy w towar fabryki w Europie i Azji. Naszymi najważniejszymi szefami są dzieci i ich rodzice. Dbamy, aby produkty, które tworzymy dla naszych małych klientów, były bezpieczne i jak najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, złóż aplikację do dnia 24 czerwca 2021 r.

Uprzejmie informujemy, iż udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Niezbędne dane, które powinny być zawarte w Twojej aplikacji to: imię i nazwisko, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Jeśli decydujesz się na podanie dodatkowych informacji, zapewniamy, iż nie będą one miały wpływu na przebieg Twojej aplikacji, niemniej będą z nami bezpieczne.

W celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującego oświadczenia:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym przez International Paper Cellulose Fibers (Polska) Sp. z o.o.”

Jeżeli chcesz być uwzględniany w tym oraz w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującego oświadczenia:

„Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę przez International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym a także do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.”