Oferta pracy

Inżynier Automatyk

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie i ciągłe doskonalenie obszaru automatyki w całym zakładzie, aby zapewnić spełnienie wszystkich standardów bezpieczeństwa, jakości i wydajności;

  • Proponowanie działań usprawniających dla wszystkich obszarów związanych z automatyką poprzez dobre zrozumienie procesów;

  • Aktualizowanie oprogramowania automatyki, w tym sterowników PLC (Allen-Bradley);

  • Aktywnie rozwiązywanie i analizowanie problemów związanych z wydajnością i poszukiwanie sposobów na poprawę;

  • Zapewnienie poprawnego działania systemów PLC i prawidłowa rejestracja zmian w oprogramowaniu i sprzęcie;

  • Identyfikacja i monitorowanie działań usprawniających;

  • Systematyczne raportowanie i przekazywanie informacji o modyfikacjach oraz działaniach do zespołów zmianowych;

  • Monitorowanie i przyczynianie się do uzgodnionych kluczowych wskaźników wydajności, z jasną komunikacją i eskalacją na wczesnych etapach wszelkich problemów.

Nasze wymagania

  • Odpowiednie kwalifikacje techniczne tj. praktyczna znajomość programowania (w tym znajomość sterowników Allen Bradley), SCADA, aplikacja Studio 5000;

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowiskach automatyki w złożonej i szybko rozwijającej się produkcji;

  • Doświadczenie związane z modernizacją i usprawnianiem procesu produkcji;

  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów;

  • Zdolność do pracy w intensywnym, dynamicznym i złożonym środowisku pracy w celu osiągnięcia postawionych celów;

  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespołach multidyscyplinarnych;

  • Umiejętność podejmowania inicjatywy i doprowadzania procesów do zakończenia oraz identyfikowania możliwości usprawnień;

  • Biegła znajomość języka polskiego i języka polskiego;

  • Umiejętność pracy bez ścisłego bezpośredniego nadzoru.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy z możliwością długotrwałej współpracy (pierwsza umowa na 12 miesięcy)

  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowej firmie produkcyjnej (nowoczesny i zautomatyzowany proces produkcyjny);

  • Benefit zimowy i letni;

  • Nagroda roczna;

  • Dofinansowanie wyprawki szkolnej;

  • Dofinansowanie posiłków;

  • Owocowe środy;

  • Prywatna opieka medyczna (podstawowy pakiet za 1 zł) ;

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • Program Poleceń Pracowniczych;

  • Program Pracowniczych Planów Emerytalnych

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych;

  • Realne możliwości awansu poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych;

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy;

  • Dogodna lokalizacja – Gliwice (Łabędy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Przewiń do profilu firmy