Dziękujemy za zgłoszenie. Wszystkie aplikacje są starannie rozpatrywane, a Państwa dane będą przechowywane w odpowiednio zabezpieczonym systemie. Dane będą przetwarzane przez naszą firmę wyłącznie w celach niezbędnych do realizacji prowadzonych przez firmę Johnson Matthey procesów rekrutacyjnych. Johnson Matthey szanuje Państwa prywatność i zobowiązuje się do ochrony danych osobowych. Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak wykorzystywane są Państwa dane osobowe, zachęcamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności: https://matthey.com/website-information/privacy-notice . Zespół Rekrutacyjny skontaktuje się z Państwem w momencie, kiedy przesłane dokumenty aplikacyjne zostaną zweryfikowane. Naszym celem jest przekazanie informacji zwrotnej każdej osobie aplikująjącej do firmy Johnson Matthey, stąd prosimy o wyrozumiałość. Kontakt powinien nastąpić w terminie 4 tygodni od momentu aplikowania. Dziękujemy za poświęcony czas wysłanie aplikacji. Przesłanie zgłoszenia oraz stworzenie konta na naszej stronie jest jednoznaczne z zapoznaniem się przez Państwa z polityką prywatności i akceptacją jej treści. Jeśli posiadasz niezbędne umiejętności i doświadczenie, aby dołączyć do naszego zespołu, to prześlij swoją aplikację w formie online. Johnson Matthey jest pracodawcą oferującym równe szanse wszystkim kandydatom bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, formę zatrudnienia lub inne kryteria regulowane przez prawo pracy.

Inżynier Automatyk

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 24 gru 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Aktualizowanie oprogramowania automatyki, w tym sterowników PLC,

  • Aktywnie rozwiązywanie i analizowanie problemów związanych z wydajnością i poszukiwanie sposobów na poprawę;

  • Zapewnienie poprawnego działania systemów PLC i prawidłowa rejestracja zmian w oprogramowaniu i sprzęcie;

  • Rozwijanie i ciągłe doskonalenie obszaru automatyki w całym zakładzie, aby zapewnić spełnienie wszystkich standardów bezpieczeństwa, jakości i wydajności;

  • Proponowanie działań usprawniających dla wszystkich obszarów związanych z automatyką poprzez dobre zrozumienie procesów;

  • Systematyczne raportowanie i przekazywanie informacji o modyfikacjach oraz działaniach do zespołów zmianowych;

  • Monitorowanie i przyczynianie się do uzgodnionych kluczowych wskaźników wydajności, z jasną komunikacją i eskalacją na wczesnych etapach wszelkich problemów.

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w programowaniu sterowników PLC w złożonych, wielosygnałowych instalacjach,

  • Doświadczenie związane z modernizacją i usprawnianiem procesu produkcji;

  • Rozwinięte umiejętności pracy w zespołach multidyscyplinarnych;

  • Umiejętność podejmowania inicjatywy i doprowadzania procesów do zakończenia oraz identyfikowania możliwości usprawnień;

  • Dobra - umożliwiająca swobodną komunikację znajomość języka polskiego i angielskiego.

Mile widziane

  • Znajomość SCADA.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszej firmy z możliwością długotrwałej współpracy ( pierwsza umowa na 12 miesięcy)

  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia w nowej firmie produkcyjnej ( nowoczesny i zautomatyzowany proces produkcyjny);

  • Benefit zimowy i letni;

  • Nagroda roczna;

  • Dofinansowanie wyprawki szkolnej;

  • Dofinansowanie posiłków;

  • Owocowe środy;

  • Prywatna opieka medyczna ( podstawowy pakiet za 1 zł ) ;

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie;

  • Program Poleceń Pracowniczych;

  • Program Pracowniczych Planów Emerytalnych

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych;

  • Realne możliwości awansu poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych;

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy;

  • Dogodna lokalizacja – Gliwice Strefa.

  • Jeśli posiadasz niezbędne umiejętności i doświadczenie, aby dołączyć do naszego zespołu, to prześlij swoją aplikację w formie online.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Przewiń do profilu firmy