Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk HVAC&BMS

HOVLER ENGINEERING sp. z o.o.O firmie

6 00011 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą zajmującą się projektowaniem, wykonywaniem oraz integracją instalacji elektrycznych, teletechnicznych, automatyki i bms, pv oraz systemów zasilania gwarantowanego.

Misją Hovler Engineering jest poprawianie jakości życia poprzez dostarczanie rozwiązań dla ludzi i technologii dla biznesu. Wykonujemy nasze prace z pasją.

Uwielbiamy nowe wyzwania. Potrafimy łączyć talent i pasję z ambicją ciągłego rozwoju. Jesteśmy pełni energii i skoncentrowani na realizacji ambitnych celów.

Opis stanowiska:

  • Programowanie i uruchamianie systemów Automatyki i BMS
  • Diagnozowanie i usuwanie przyczyn usterek systemów automatyki
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka i robotyka lub mechatronika)
  • Umiejętność odnalezienia lub posiadanie pasji do automatyki
  • Umiejętność przekazywania wiedzy technicznej odbiorcom nietechnicznym
  • Umiejętność programowania sterowników PLC oraz systemów BMS
  • Bardzo dobra znajomość instalacji HVAC
  • Znajomość przynajmniej jednego z wymienionych systemów automatyki budynkowej: Siemens Desigo, Schneider Electric, Delta Controls, Beckhoff, Niagara
  • Umiejętność czytania schematów szaf zasilająco-sterowniczych
  • Znajomość aparatury kontrolno-pomiarowej i zabezpieczającej instalacji HVAC
  • Uprawnienia SEP G1 (E oraz D)
  • Znajomość programu AutoCad i pakietu MS-Office
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Eplan

Pracując w naszym zespole:

  • Będziesz pracować w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Będziesz współpracować ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem
  • Twoje zarobki będą adekwatne do Twoich kompetencji i zaangażowania
  • Będziesz mieć możliwość poszerzania wiedzy, kwalifikacji i doświadczenia
  • Będziesz uczestniczyć w dużych i ambitnych projektach
  • Będziesz pracować w przyjaznej atmosferze sprzyjającej kreatywności
  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój firmy z dużymi ambicjami
  • Dostarczymy Ci pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Będziesz mógł uczestniczyć w imprezach integracyjnych

Ogłoszenie archiwalne