Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier automatyk - Inspektor ds. elektrycznych

  • Piechcin (pow. żniński), Inowrocław, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 24.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Praca w Lafarge to...
    BezpieczeństwoInnowacjeLudzieOdpowiedzialny biznesRozwój
    ... i nie tylko!
    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Inowrocław, Piechcin (pow. żniński), woj. kujawsko-pomorskie

    Segment: Produkcja

    Opis stanowiska:

    • Przeprowadzanie okresowych inspekcji
      maszyn i urządzeń  elektrycznych oraz automatyki przemysłowej,
    • Wykonywanie przeglądów i konserwacji urządzeń
      elektrycznych oraz automatyki  przemysłowej,
    • Nadzór nad prawidłową eksploatacją
      maszyn i urządzeń elektrycznych oraz automatyki  przemysłowej,
    • Diagnozowanie usterek i oraz nadzór
      nad gospodarką remontową,
    • Realizacja zaplanowanych operacji zgodnie
      z przyjętym harmonogramem,
    • Opracowywanie propozycji budżetowych na kolejne lata,
    • Kontrola nad przyrządami pomiarowymi i monitorującymi,
    • Prowadzenie dokumentacji technicznej,

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (preferowane
      kierunki: automatyka, elektrotechnika),
    • Uprawnienia energetyczne do 1kV (D+E),
    • Wiedza z metodyki przeprowadzania
      przeglądów kontrolnych i prowadzenia prac naprawczych,
    • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
    • Znajomość norm i przepisów dotyczących
      obszaru automatyki przemysłowej,
    • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel), mile widziana
      znajomość środowiska SAP lub innego na potrzeby zarządzania gospodarką utrzymania ruchu,
    • Język angielski na poziomie B2 na potrzeby kontaktów z serwisami zewnętrznymi.

    Twoje miejsce. Twój wpływ. Twoja przyszłość.
    Dołącz do nas!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając
    w przycisk:

    jesteśmy obecni
    w 90krajach
    świata
    mamy 2500 nowoczesnych
    zakładów
    generujemy
    32,6 mld CHF
    sprzedaży netto
    nasz zespół to
    115 000 osób
    na całym świecie
    Poznaj nas bliżej - odwiedź www.lafarge.pl