Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk – Inżynier PLC

Viscon Group Poland Sp. z o.o.

Ul Inwestycyjna 12

Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój programów PLC, tworzenie list I/O, programowanie oraz uruchamianie maszyn i linii technologicznych na terenie zakładu lub u klientów firmy

  • Praca na terenie zakładu produkcyjnego firmy w Słupsku

  • Wyjazdy na instalacje i uruchomienia maszyn i linii technologicznych do klientów w Europie lub na świecie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie inżynierskie – kierunek Elektrotechnika, Automatyka, Robotyka, Mechatronika

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziane doświadczenie jako programista PLC lub inżynier automatyki

  • Mile widziana znajomość oprogramowania Mitsubishi GX-Works / GT-Designer lub Siemens TIA Portal

  • Profesjonalnego podejścia do zleconych zadań oraz samodzielności

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Udział w projektach na poziomie międzynarodowym

  • Możliwość tworzenia wyjątkowych produktów

  • Możliwość rozwoju i poszerzenie kompetencji

  • Samodzielność w swoim obszarze

  • Nasz zespół to grupa zgranych profesjonalistów

  • Ubezpieczenia grupowe 100% opłacane przez pracodawcę

  • Codzienny kontakt z językiem angielskim

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

Grupa Viscon to dynamiczna firma działająca w ponad 77 krajach. Viscon to 300-tu osobowa firma rodzinna pochodząca z Holandii wraz z 70-cio osobowym oddziałem w Polsce. Na co dzień rozwijamy rynek produkcji, pakowania i sprzedaży żywności, a lubimy robić to tak efektywnie i innowacyjnie, jak to tylko możliwe! Jesteśmy firmą zajmującą się rozwojem linii produkcyjnych i automatyzacją procesów produkcyjnych dla sektorów ogrodnictwa, drobiu, producentów żywności oraz logistyki. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki od ponad 50 lat, współpracując z producentami i detalistami na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy