Oferta pracy

Inżynier Automatyk

Valmet Technologies and Services S.A.

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Jako Inżynier Automatyk jesteś przedstawicielem Valmet i kierujesz całym procesem projektowym. Ważną częścią Twojej pracy będzie dbałość o klienta i jego satysfakcję. Jako Inżynier będziesz odpowiedzialny za przygotowanie, prezentację i realizację projektu. Praca opiera się na potrzebach klienta i możliwościach biznesowych Valmet. W naszej firmie masz wyjątkową okazję do nawiązania długotrwałych relacji z klientami na całym świecie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe mile widzaine specjalności: Elektryk, Automatyk, Elektronik

  • Znajomość narzędzi MS Office i środowiska Windows

  • Mile widziana znajomość programu Eplan

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Inne języki są atutem

  • Mile widziane Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Jeśli masz pewność, że odniesiesz sukces na tym stanowisku, nawet jeśli nie spełniasz wszystkich tych wymagań, nie wahaj się aplikować. Zawsze szukamy różnorodności i talentu.

To oferujemy

Stabilną, ciekawą i jednocześnie pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego i aktywnego udziału w licznych projektach.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Aby aplikować na stanowisko, prosimy o wypełnienie naszego formularza aplikacyjnego on-line. Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem.

Valmet to miejsce, w którym spotykają się największe talenty z różnych środowisk. Dzięki 14 000 profesjonalistów na całym świecie jesteśmy wiodącym globalnym projektantem i dostawcą technologii, automatyzacji i usług dla przemysłu celulozowego, papierniczego i energetycznego. Nasze zaangażowanie w poprawę wydajności naszych klientów wymaga kreatywności, innowacji technologicznych, know-how w zakresie usług - a przede wszystkim pracy zespołowej.

Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy