Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier – Automatyk

Fitech Sp. z o.o.O firmie

  • Cystersów 19, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fitech Sp. z o.o.

Cystersów 19

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pracujesz w zespole projektującym maszyny na zlecenie klienta zewnętrznego (stanowiska robotyki i linie automatyki przemysłowej) lub wewnętrznego (urządzenia dla grupy Fideltronik)

  • bierzesz udział w pracach na wszystkich etapach projektu

  • zapoznajesz się z potrzebami klienta i pozyskujesz potrzebne dane

  • opracowujesz lub weryfikujesz założenia projektowe klienta

  • wykonujesz schemat elektryczny urządzenia testującego (EPLAN)

  • przygotowujesz aplikacje PLC (języki programowania zgodne z IEC) / HMI

  • współpracujesz w zespole z inżynierem projektantem mechaniki w celu opracowania części mechanicznej projektu maszyny

  • uruchamiasz i walidujesz maszyny

  • wykonujesz kompletną dokumentację do projektu

  • rozwijasz istniejące projekty (wdrażasz nowe rozwiązania)

  • masz możliwość krótkich wyjazdów do Klienta (kilka razy w roku)

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem kierunku Automatyka i Robotyka lub pokrewnych (mechanika i budowa maszyn, elektronika, elektrotechnika, mechatronika)

  • posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Automatyka (doświadczenie powyżej 5 lat potraktujemy jako atut na stanowisko seniorskie)

  • znasz działania sterowników PLC

  • znasz języki programowania PLC zgodnych z IEC

  • znasz układy Motion i układy pneumatyczne / hydrauliczne

  • znasz metody sterowania

  • posiadasz uprawnienia SEP do 1kV

  • znasz programy CAD/CAM

  • potrafisz komunikatywnie posługiwać się językiem angielskim

  • jesteś samodzielny w realizacji zadań i podejmowaniu decyzji

  • potrafisz i lubisz współpracować w zespole

Mile widziane

  • znasz technologie montażu elektroniki

  • znasz program EPLAN

  • znasz rozwiązania hardware firmy Beckhoff Automation / Mitsubishi Electric / National Instruments

  • znasz wymagania PPAP, metody SPC

  • znasz statystyczne metody kontroli procesu

To oferujemy

  • motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia

  • szerokie możliwości rozwoju i awansu (m. in. Senior Inżynier, Program Manager, Program Inżynier, Team Leader)

  • możliwość doboru stanowiska w zależności od umiejętności i zainteresowań

  • udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całego świata, doskonalenie języka angielskiego,

  • zatrudnienie w ambitnym, doświadczonym i zgranym zespole

  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności oraz praktycznego wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe w zakresie: programy inżynierskie w zależności od stanowiska m.in EPLAN, Cadence Allegro PCB Designer, LabView oraz TestStand, system ERP Oracle, JIRA, SharePoint, zarządzania projektami i dokumentacją

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Fitech to firma inżynierska zajmująca się projektowaniem i produkcją stanowisk robotyki i linii automatyki przemysłowej, a także dostarczająca rozwiązania dla testów in-circuit (ICT), funkcjonalnych (FCT), dedykowanego oprzyrządowania dla producentów urządzeń elektronicznych oraz rozwiązań software dla produkcji. Fitech prowadzi prace badawcze dla Smart Factory realizując zagadnienia z obszaru Industrial IoT oraz Sztucznej Inteligencji.

Przewiń do profilu firmy