Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Automatyk

Talenthouse HR Advisory

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Zapraszamy do rozmów o ofercie pracy u renomowanego dostawcy podzespołów mechaniki precyzyjnej do maszyn. Firma zapewnia zarówno profesjonalne doradztwo techniczne przy doborze produktów (głównie w dziedzinie automatyki, techniki napędowej i mechaniki precyzyjnej), jak i wspiera swoich klientów przy konkretnych wdrożeniach.

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo techniczne w projektach prowadzonych przez klientów - dobór części i rozwiązań z portfolio Firmy.

  • Wsparcie przy konfiguracji elementów automatyki w maszynach.

  • Udział w odbiorach maszyn/części, opracowywanie instrukcji kalibracji, instrukcji uzupełniających do działań prewencyjnych dla Klientów.

  • Wsparcie na linii produkcyjnej Klienta przy nowych uruchomieniach.

  • Definiowanie części zamiennych do maszyn.

  • Szkolenia dla działu handlowego,

  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych dla klientów oraz wewnętrznych dla działu handlowego.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu automatyki, mechatroniki lub elektroniki.

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy przy programowaniu, konfigurowaniu napędów serwo.

  • Bardzo dobra znajomość automatyki przemysłowej.

  • Wiedza i doświadczenie w programowaniu sterowników PLC, napędów serwo,

  • Umiejętność sprawnej diagnostyki maszyn.

  • Umiejętność czytania i projektowania schematów elektrycznych.

  • Znajomość sieci przemysłowych.

  • Obsługa sterowników (znajomość min. Siemens, mile widziane Omron, Mitsubishi, Schneider).

  • Umiejętność analizowania i usuwania awarii.

  • Uprawnienia SEP.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, w mowie i piśmie.

  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację zadań.

  • Umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Motywujące wynagrodzenie i bardzo dobre warunki pracy.

  • Pracę w trybie hybrydowym.

  • Szybki rozwój merytoryczny i zdobywanie nowych kompetencji.

Chcemy, aby Twój kontakt z TALENTHOUSE był jak wycieczka w góry: ekscytująca ale również bezpieczna i wyposażona w dobry sprzęt i kompetentnego przewodnika. Po prostu w dobrym stylu!

Od kilkunastu lat nasi konsultanci współpracują z pracodawcami, którzy poszukują kompetentnych i zmotywowanych ludzi, chcąc stworzyć im inspirujące środowisko pracy. TALENTHOUSE powstał po to, aby to zadanie ułatwić.

Przewiń do profilu firmy