Logo Pracuj.pl

Inżynier Automatyk

WINKELMANN Sp. z o.o.O firmie

  • Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

WINKELMANN Sp. z o.o.

Jaworzyńska 277

Legnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej dostępności maszyn produkcyjnych
  • Przekazywanie wiedzy z zakresu automatyki elektromechanikom i brygadzistom UR
  • Dbanie o dostępność części zamiennych
  • Prowadzenie zadań z zakresu nadzoru zużycia i optymalizacji zużycia energii
  • Modernizacja i przebudowa maszyn
  • Rekomendacja konieczności wykonania prac przeglądowych i konserwacyjnych
  • Tworzenie planu przeglądów

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe inż.
  • Znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość zagadnień z elektrotechniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki oraz elektroenergetyki
  • Znajomość oprogramowania do obsługi sterowników Siemens S7 200/300/1200/1500
  • Znajomość oprogramowania do obsługi falowników SEW/LENZE/FESTO
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami do wizualizacji procesów typu Protool, WinCC
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Kreatywność, komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • Obsługa programów typu CAD, CAD/3D, WSCAD, EPLAN
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Wiedza z zakresu elektroniki, robotyki oraz instalacji budynkowych
  • Znajomość SAP

To oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Dofinansowanie wakacji
  • Dodatki i bony świąteczne
  • Opieka medyczna za 1 zł
  • Karta Multisport
  • Wyjazdy integracyjne
  • Pikniki rodzinne z wieloma atrakcjami
  • Dofinansowana stołówka
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowana stołówka

Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej, największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1500 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie.

Sektor grzewczy Winkelmann Sp. z o. o. to od 1998 roku wiodący producent pojemnościowych podgrzewaczy wody. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tym sektorze poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko.

Sektor Automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko.

Inżynier Automatyk, Jaworzyńska 277, Legnica