Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk - Lider Projektu

MUELLER FABRYKA ŚWIEC SA

  • Biały Bór (pow. grudziądzki)

    Biały Bór (pow. grudziądzki), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie koncepcji rozwoju i automatyzacji linii produkcyjnych

  • Uczestnictwo w przygotowaniu strategii rozwoju technicznego firmy

  • Zarządzanie projektami w obszarze automatyzacji linii produkcyjnych

  • Odpowiedzialność za przygotowanie, realizację i ukończenie projektu (techniczne i ekonomiczne)

  • Raportowanie do przełożonych postępu prac i wyników finansowych

  • Uczestnictwo w pracach innych zespołów projektowych

  • Przygotowywanie zapytań ofertowych

  • Negocjacje handlowe i wybór najkorzystniejszych dostawców i podwykonawców do poszczególnych projektów

  • Współpraca i rozwój kontaktów handlowych i technicznych z dostawcami

  • Kontrola jakości wykonywanych i powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (budowa maszyn)

  • Umiejętność pracy w programach 2D i 3D

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Podstawowa znajomość automatyki

  • Doświadczenie w pracy na obiektach

  • Styczność ze stanowiskami zrobotyzowanymi

  • Umiejętność projektowania instalacji pneumatycznych

  • Znajomość normy maszynowej- bezpieczeństwo

  • Nastawienie na rozwój

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju

  • Udział w ciekawych projektach

  • Przyjazna atmosfera

  • Stabilne zatrudnienie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Mueller Fabryka Świec S.A. jest jednym z wiodących producentów świec na świecie. W naszej firmie zdajemy sobie sprawę, że ludzie są najważniejszym kapitałem i dobrem firmy. Każdego z naszych pracowników traktujemy jako ważne ogniwo w osiąganiu sukcesu, a jego pracę traktujemy z należytym szacunkiem.

Praca w Mueller Fabryka Świec S.A. to duża samodzielność, realny wpływ na rozwój firmy, przyjazna atmosfera i praca zespołowa.

Przewiń do profilu firmy