Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Programista PLC Automatyk

MILBOR Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

MILBOR PMC jest dystrybutorem i integratorem urządzeń pakujących działającym w branży produkcji owoców świeżych.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Lokalizacja: Polska

Obszar działania: Europa

Kogo poszukujemy:

Idealny kandydat to osoba z co najmniej 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, z doświadczeniem w budowie oraz programowaniu systemów automatyki przemysłowej.

Szukamy osób, które pomogą nam rozwinąć systemy automatyki produkcji linii pakujących, production traceability, systemów SCADA.

Zadania i obowiązki:

- projektowanie oraz budowa systemów automatyki przemysłowej na potrzeby sterowania liniami produkcyjnymi

- programowanie sterowników PLC (głównie SIEMENS)

- wsparcie podczas etapu budowy szaf sterowniczych

- wsparcie klienta w przypadku awarii związanych z systemem automatyki

- wyjazdy związane z e wsparciem w zakresie automatyki

- współpraca z innymi działami firmy (dział części, dział handlowy)

- przestrzeganie zasad firmy Milbor PMC

- przestrzeganie zasad BHP

- regularne raportowanie do Managera Serwisu

Sposób aplikacji:

- CV z krótkim opisem kandydata prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ

 Wymagane umiejętności:

- doświadczenie w programowaniu sterowników SIEMENS

- doświadczenie w programowaniu systemów SCADA

- znajomość budowy, projektowania oraz programowania systemów automatyki przemysłowej

- techniczne : dobre umiejętności manualne, umiejętność obsługi wszelkiego typu narzędzi mechanicznych oraz elektronarzędzi. Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki oraz elektroniki

- prawo jazdy kat. B

- znajomość języka angielskiego w stopniu niezbędnym do swobodnej komunikacji z klientami

- ważny paszport (w związku z możliwymi podróżami po za UE)

- gotowość do pracy w nienormowanym wymiarze godzin

- samodyscyplina, punktualność, solidność, umiejętność zarządzania czasem, zorientowanie na detale

Co oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na wielu rynkach europejskich

- praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- pracę w młodym, zgranym zespole

- możliwość pracy w różnych krajach i nabycia międzynarodowych doświadczeń

- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia

- pełne wsparcie w początkowym okresie pracy

- elastyczne podejście do godzin pracy

Ogłoszenie archiwalne