Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier automatyk

PPMB Niemce S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie, instalowanie oraz uruchamianie układów sterowania automatyki przemysłowej,

  • Dobór urządzeń do układów automatyki przemysłowej,

  • Diagnozowanie stanu technicznego i serwisowanie układów automatyki przemysłowej,

  • Wykonywanie planowanych (okresowych) przeglądów urządzeń i maszyn,

  • Prowadzenie konserwacji, bieżących napraw oraz usuwanie awarii,

  • Uczestniczenie w projektach modernizacji maszyn i urządzeń,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, inżynierskie o specjalności: automatyka, mechatronika, elektronika lub pokrewne,

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej,

  • Umiejętność naprawy i usuwania awarii sterowania automatycznego urządzeń i maszyn,

  • Umiejętność programowania układów sterowania automatyki przemysłowej,

  • Praktyczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 1 rok,

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i automatycznych,

  • Znajomość sterowników PLC, falowników, układów sterowania, napędów elektrycznych, itp.,

  • Sumienność i zaangażowanie w pracę,

  • Samodzielność w pracy i skoncentrowania cel,

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień elektroenergetycznych

To oferujemy

  • Ambitne wyzwania zawodowe i duży zakres samodzielności,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Solidne, zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie - składające się z podstawy oraz premii miesięcznej,

  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy,

  • Możliwość rozwoju kariery w strukturach Grupy Niemce S.A.,

  • Dobra atmosferę pracy w zagranym zespole współpracowników,

  • Bony na święta oraz dofinansowanie urlopu wypoczynkowego,

  • Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

PPMB Niemce S.A. – polska grupa kapitałowa w skład, której wchodzą podmioty o profilu produkcyjnym, dystrybucyjnym i usługowym. Specjalizujemy się w produkcji silikatów pod marką UNISIL, a także stolarki aluminiowej, betonu towarowego oraz mebli. Rozwijamy swoją działalność również w zakresie usług projektowych, deweloperskich, wykończeniowych, fotowoltaicznych, wydawniczych czy badań genetycznych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.