Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Automatyk (M/f) - Branża Fmcg

  • Zachodniopomorskie, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 15.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Inżynier Automatyk (m/f) - branża FMCG
    Zachodniopomorskie 31571/001

    Osoba na stanowisku Automatyka będzie odpowiedzialna za utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń celem zapewnienia ciągłości produkcji.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji chemii gospodarczej. Nasz Klient posiada jeden zakład produkcyjny w województwie lubuskim i stale się rozwija - w związku z otwarciem nowego zakładu poszukujemy osób na stanowisko Automatyka, które dołączą do zespołu Utrzymania Ruchu w nowym zakładzie produkcyjnym.

    Opis stanowiska

    • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki bieżąca
    • Udział w projektach uruchamiania i optymalizacji pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych prowadzenie regularnych
    • Przeglądów i prac konserwacyjnych
    • Konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych
    • Wsparcie działu produkcyjnego w obsłudze maszyn i urządzeń
    • Zarządzanie dokumentacją techniczną

    Profil kandydata

    • Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryka, automatyka przemysłowa)
    • Znajomość automatyki przemysłowej
    • 2-3 lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
    • Znajomość sterowników przemysłowych Allen Bradley

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie, która jest liderem w swojej branży
    • Wysokie standardy pracy
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych benefitów i świadczeń
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców