Ta oferta pracy jest nieaktualna od 146 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier automatyk

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-07-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Firma Euros Energy Sp. z o.o. polski producent systemów odzysku ciepła z wentylacji
oraz pomp ciepła w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Projektowanie instalacji zasilania i sterowania instalacjami HVAC&R
  • Projektowanie i montaż szaf sterowniczych
  • Rozruch instalacji grzewczych i wentylacyjnych
  • Testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w produktach EUROS
  • Serwis pomp ciepła i urządzeń wentylacyjnych
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej, powykonawczej, instrukcji obsługi
  • Dokonywanie zmian i poprawek, weryfikacja i optymalizacja dokumentacji
  • Analiza istniejących rozwiązań i proponowanie usprawnień

Wymagania:

  • Znajomość środowiska ACAD
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektryki i automatyki
  • Znajomość protokołów Ethernet i ModBus
  • Podstawowa znajomość układów HVAC&R
  • Prawo jazdy kat. B
  • Chęć do podnoszenia własnych kwalifikacji, chęć uczenia się i czerpania z doświadczeń współpracowników a także dzielenia się wiedzą
  • Umiejętność pracy w zespole, przekazywania informacji
  • Zdolność organizowania własnego czasu pracy, systematyczność
  • Energiczność w działaniu, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Odwaga w proponowaniu własnych rozwiązań i ulepszeń
  • Rzetelność i wytrwałość w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w zakresie pomp ciepła i systemów rekuperacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów i zaangażowania
  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę przy unikatowych projektach
  • Dostęp do prac badawczych
  • Pracę w interdyscyplinarnym zespole
  • Uczciwość przy stawianiu wymagań i rozliczaniu z wykonanych zadań

Aplikacje proszę wysyłać z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.