Logo Pracuj.pl

Inżynier automatyk - Mechatronik

TECO ENERGY sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i budowanie systemów testowych (elektro-mechanicznych, elektrycznych) na potrzeby wewnętrzne;
  • współpraca przy projektowaniu systemów automatyki BMS oraz automatyki przemysłowej
  • współpraca przy projektowaniu i pisaniu oprogramowania
  • samodzielne przygotowanie planu projektu i jego realizacja we współpracy z zespołem
  • instalacje i serwis urządzeń oraz oprogramowania u klienta
  • opracowywanie aplikacji służących do sterowania maszynami i urządzeniami

Nasze wymagania

  • wykształcenie z zakresu mechatroniki, elektro-mechaniki, elektroniki, robotyka lub w trakcie studiów
  • dobra znajomość podstaw elektrotechniki lub elektroniki
  • dobra znajomość podstaw programowania
  • doświadczenie w branży nie jest wymagane, ale na pewno pomoże Ci w zrozumieniu procesów w organizacji
  • zaangażowanie, koncentracja i chęć kształcenia umiejętności precyzyjnego myślenia
  • język angielski na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • doświadczenie jako programista PLC lub inżynier automatyki
  • doświadczenie w tworzeniu grafiki komputerowej

To oferujemy

  • dobre zarobki, adekwatne do zaangażowania w projekt, wyników finansowych firmy i potrzeb pracownika
  • pracę przy nieprzeciętnych projektach w ciekawym zespole na obszarze całej Polski.
  • samochód służbowy
  • możliwość szkoleń i rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

TECO ENERGY sp. z o.o.

Celem TECO Energy jest wsparcie naszych klientów w optymalnym wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania i systemy do optymalizacji procesów zarządzania przepływem energii w budynkach I przedsiębiorstwach.

Wyróżnia nas zaangażowanie, zrozumienie potrzeb klienta, efektywne zarządzanie projektami i zapewnienie jak najwyższej jakości podczas realizacji prac. Nasze usługi obejmują także rozwój oprogramowania i urządzeń do efektywnego zarządzania energią. Zatrudniamy programistów, inżynierów, automatyków, monterów i elektryków. Tworzymy kilkunastoosobowy zespół specjalistów.

Inżynier automatyk - Mechatronik, małopolskie