Oferta pracy

Inżynier automatyk

SMA Magnetics Sp. z o.o.O firmie

  • Modlniczka (pow. krakowski), małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
SMA Magnetics Sp. z o.o. – czołowy producent elementów indukcyjnych należący do grupy SMA Solar Technology, światowego lidera w zakresie technologii fotowoltaicznych i produkcji energii elektrycznej ze słońca.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Modlniczka k. Krakowa

Przewidywany zakres obowiązków:

  • diagnostyka i naprawa urządzeń produkcyjnych obejmujący programowanie i obsługę:
    • sterowników PLC,
    • robotów przemysłowych,
    • serwonapędów,
    • terminali operatorskich (HMI),
    • sieci przemysłowych,
    • systemów bezpieczeństwa i innych elementów współczesnej automatyki przemysłowej,
  • modernizacja i unifikacja oprogramowania maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz wprowadzanie nowych rynkowych rozwiązań technicznych w zakresie realizowanych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek automatyka/wydział elektryczny),
  • znajomość zagadnień z zakresu teorii sterowania/elektryki/elektroniki/automatyki,
  • min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu sterowników PLC oraz paneli operatorskich HMI,
  • znajomość sterowników PLC Mitsubishi, Siemens, GE Fanuc,
  • znajomość sieci przemysłowych,
  • umiejętność dobierania podzespołów układu sterowania,
  • znajomość norm dotyczących bezpieczeństwa maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • umiejętność tworzenia projektów elektrycznych (SEE Electrical, Eplan lub podobne),
  • umiejętność diagnostyki i analizy układów sterowania maszyn i urządzeń,
  • znajomość zagadnień z obszarów pneumatyki,
  • umiejętność prowadzenia projektów i pracy w zespole,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pakiet socjalny: opieka medyczna dla pracownika z możliwością poszerzenia pakietu o członków rodziny, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa Multisport
  • bonusy finansowe na wakacje i święta bożonarodzeniowe
  • szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • pozytywną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy