Inżynier automatyk

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój/wprowadzenie zautomatyzowanego systemu dostosowanego do procesu operacyjnego

  • Utrzymanie i rozwiązywanie problemów PLC podczas budowy projektu, a także zarządzanie podwykonawcami w zakresie PLC/HMI

  • Planowanie wdrożenia PI(Osisoft) w trakcie projektowania i planowanie struktur w PLC dla MES

  • Zatwierdzanie wyboru modelu PLC i urządzeń peryferyjnych dla podwykonawców oraz branie udziału w ocenie dostawców i komunikacji technicznej

  • Praca w porozumieniu z innymi działami (IT, Kontroli Procesów etc.)

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie automatyki, elektrotechniki lub podobne

  • 2-3-letnie doświadczenie w zakresie konfiguracji i rozwiązywania problemów z systemami PLC/DCS

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Praktyczna wiedza techniczna z obszaru chemii i inżynierii przemysłowej

  • Umiejętność identyfikowania, definiowana i rozwiązywania problemów

  • Umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z MS-SQL i PI będą dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie (projekt greenfieldowy)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię roczną

  • Elastyczne godziny pracy

  • Bogaty pakiet benefitów – opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet kulturalno-rozrywkowy, dofinansowanie posiłków, kursy językowe

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach nowo powstającej firmy

  • Udział w rozwoju nowoczesnych technologii

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Przewiń do profilu firmy