Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk

Voltarsystem

6 00010 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników przemysłowych PLC,

  • tworzenie aplikacji systemów wizualizacji HMI/SCADA,

  • uruchamianie systemów sterowania na terenie całej Polski,

  • uruchomienie i konfiguracja systemów automatyki takich jak np.: przetwornice częstotliwości, urządzenia pomiarowe itp.

  • współpraca z dostawcami sprzętu i oprogramowania,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej do realizowanych projektów,

  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń z zakresu funkcjonalności wdrażanych systemów dla działów utrzymania ruchu,

  • utrzymywanie kontaktu z klientem w zakresie przeprowadzanych prac,

  • uczestnictwo w opracowaniu budżetów dla poszczególnych projektów,

  • udział w odbiorach technicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: preferowane kierunki związane z automatyką, elektrotechniką, informatyką przemysłową,

  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC i systemów SCADA min. 2 lata,

  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznych,

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z sieciami przemysłowymi,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski,

  • prawo jazdy kat. B.,

  • dobra organizacja pracy,

  • dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP E,

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • stabilne zasady zatrudnienia,

  • uczestnictwo przy realizacji ciekawych projektów.

Miejsce pracy: Tychy oraz wdrożenia na terenie Polski

Uwaga: jesteśmy również otwarci na współpracę z młodymi ludźmi, którzy dopiero zaczynają karierę zawodową, nie boją się wyzwań a poszukują ciekawej pracy.

Jesteśmy nowoczesną firmą z ponad 10 – letnim stażem na rynku. Koncentrujemy się głównie na branży elektrycznej, energetycznej oraz automatyce przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy