Logo Pracuj.pl

Inżynier Automatyk

TEAMTECHNIK PRODUCTION TECHNOLOGY SP. Z O.O.O firmie

  • Ostrów Wielkopolski
    Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie oraz modyfikacje oprogramowania wg otrzymanych założeń (sterownik, panel operatorski)
  • Projektowanie oprogramowania w oparciu o obowiązujące normy, budżet i harmonogram projektu
  • Konfigurowanie urządzeń (serwonapędy, kamery, skanery, wkrętaki elektryczne itp.)
  • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej oraz montażowej
  • Sporządzanie instrukcji obsługi
  • Aktualizacja dokumentacji powykonawczej

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowane w branży automotive
  • Programowanie sterowników PLC S7-1500 (TIA-Portal), dodatkowo mile widziane Allen-Bradley
  • Podstawy programowania robotów (Omron, Mitsubishi, ABB, Fanuc)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Gotowość do współpracy z interdyscyplinarnym zespołem
  • Pro aktywność i dynamizm w działaniu
  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych (krajowych i zagranicznych) w wymiarze do 50% czasu pracy

To oferujemy

  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją w branży
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Współpracę z doświadczonym i różnorodnym zespołem
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kafeteria benefitów (prywatna opieka medyczna, Multisport)
  • Dofinansowanie wakacji
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość pracy zdalnej w częściowym wymiarze (to tylko dla działów biurowych)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program rekomendacji pracowników

TEAMTECHNIK PRODUCTION TECHNOLOGY SP. Z O.O.

Dołącz do nas i rozpocznij pracę w zespole, który projektuje, buduje i wdraża nowoczesne linie produkcyjne oraz testery dla naszych klientów z całego świata.

W wiadomości do pracodawcy prosimy o wpisanie oczekiwanego wynagrodzenia w kwocie brutto

Inżynier Automatyk, Ostrów Wielkopolski