Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk

Voltarsystem

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • montaż układów sterowania aplikacji na podstawie przekazanej dokumentacji - elektryka i sterowanie,

  • montaż oraz integracja układów przemysłowych, urządzeń wykonawczych (sterowniki, czujniki, zawory) według schematów i dokumentacji technicznej

  • nadzór nad procesem produkcyjnym i optymalizacja jakości systemów sterowania procesem technologicznym,

  • udział w uruchamianiu systemów sterowania oraz szaf sterowniczych na terenie całej Polski,

  • udział w uruchomieniu i konfiguracja systemów automatyki takich jak np.: przetwornice częstotliwości, urządzenia pomiarowe, itp.

  • programowanie sterowników przemysłowych PLC,

  • tworzenie aplikacji systemów wizualizacji HMI/SCADA,

  • współpracę z dostawcami sprzętu i oprogramowania,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej do realizowanych projektów, przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń z zakresu funkcjonalności wdrażanych systemów dla działów utrzymania ruchu,

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: preferowane kierunki związane z automatyką, robotyką, informatyką przemysłową,

  • podstawowe doświadczenie w programowaniu sterowników PLC i systemów SCADA min. 1 rok,

  • umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznych,

  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z sieciami przemysłowymi,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całego kraju,

  • prawo jazdy kat. B.,

  • dobra organizacja pracy,

  • dodatkowym atutem będą uprawnienia SEP E/D,

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

  • umiejętność radzenia sobie ze stresem.

To oferujemy

  • ciekawą pracę, w której wynagrodzenie odzwierciedla posiadane umiejętności.

  • pracę w młodym i zgranym zespole.

  • możliwość realizacji dużych obiektów przemysłowych i drogowych w Polsce oraz samodzielnej realizacji założonych projektów inżynierskich przy jednoczesnym silnym wsparciu doświadczonego zespołu.

Jesteśmy nowoczesną firmą z ponad 10 – letnim stażem na rynku. Koncentrujemy się głównie na branży elektrycznej, energetycznej oraz automatyce przemysłowej.

Zapraszamy chętnych do pracy z okolic województwa rzeszowskiego i lubelskiego na stanowisko: Inżynier Automatyk

Przewiń do profilu firmy