Oferta pracy

Inżynier Automatyk

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie systemów automatyki i tworzenie oprogramowania dla sterowników przemysłowych

  • Realizacja projektów, koordynacja i nadzór prac w zakresie systemów sterowania – zarówno na miejscu w siedzibie firmy jak i u klientów w Polsce i na całym świecie (praca wiąże się z częstymi wyjazdami służbowymi)

  • Wsparcie w przygotowanie ofert i propozycji rozwiązań techniczno – cenowych dla klientów

  • Bezpośrednia współpraca z wewnętrznym obszarem montażu i firmami wykonawczymi

  • Prowadzenie serwisu w zakresie obsługi systemów sterowania wykorzystywanych w produktach firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze programowania i uruchamiania systemów automatyki (min 2-3 lata lub więcej jeśli chcesz realizować najbardziej wymagające projekty)

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Automatyka i Robotyka, Mechatronika

  • Znajomość obsługi i programowania sterowników przemysłowych SIEMENS, ALLEN BRADLEY

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B1-B2) – wiele projektów wymaga komunikacji w tym języku

  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów w Polsce i zagranicą

  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej

  • Uprawnienia SEP (do 1 kV)

  • Umiejętność efektywnej i samodzielnej pracy, również pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w grupie, elastyczności we współpracy z różnymi działami firmy w Polsce i na świecie

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Międzynarodowe środowisko

  • Doskonałą atmosferę

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

  • Praca stacjonarna z okazjonalnymi podróżami służbowymi

  • Atrakcyjny program szkoleń

  • Najlepsze praktyki, nowoczesne procesy i narzędzia

  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

  • Program Kafeteryjny (w tym kartę Multisport)

  • Pyszną kawę

  • Lekcje języka angielskiego

  • Dodatek urlopowy

  • Międzynarodowe i różnorodne projekty

  • Wydarzenia i inicjatywy pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o. to wiodący dostawca wysokiej klasy rozwiązań dedykowanych dla przemysłu wytwórczego, m.in. spożywczego, farmaceutycznego, motoryzacyjnego i elektronicznego. Główna siedziba firmy znajduje się w Göteborgu, w Szwecji. Posiadamy jednostki operacyjne w 31 krajach oraz partnerów handlowych w ponad 60. Oddział w Polsce znajduje się w Plewiskach pod Poznaniem.

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o jest częścią grupy Coesia. COESIA to Grupa o zasięgu globalnym zrzeszająca światowe firmy z sektora innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu i opakowań. Siedziba firmy znajduje się w Bolonii we Włoszech. Wyłącznym akcjonariuszem Grupy jest Isabella Seràgnoli.

Przedsiębiorstwa należące do Grupy Coesia są liderami w sektorach:

• Maszyn automatycznych i materiałów opakowaniowych

• Rozwiązań dla procesów przemysłowych

• Mechanizmów precyzyjnych

Klienci grupy Coesia to wiodące firmy między innymi z branży farmaceutycznej, lotniczej, rajdów samochodowych i motoryzacji, produktów konsumpcyjnych, wyrobów tytoniowych oraz elektroniki.

Przewiń do profilu firmy