Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Automatyk

AIUT Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • • projektowanie systemów automatyki

  • • programowanie sterowników programowalnych PLC z nastawieniem na sterowniki Siemens S7 1500 / 1500 Fail Safe

  • • projektowanie systemów wizualizacji TIA Portal / WinCC, systemów SCADA

  • • wdrażanie systemów u klienta

  • • zarządzanie realizacją powierzonych projektów w zakresie technicznym, a także handlowym

Nasze wymagania

  • • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka lub pokrewny kierunek)

  • • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • • doświadczenie w sterowaniu systemami transportowymi / przenośnikowymi

  • • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • • prawo jazdy kat. B

  • • ważny paszport

  • • gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)

To oferujemy

  • inspirującą pracę w dużym, eksperckim, wielonarodowym środowisku

  • interesujące, pełne wyzwań zadania dające możliwości zdobywania szerokiego doświadczenia

  • udział w projektach automatyzacji przemysłu realizowanych w naszych oddziałach krajowych lub zagranicznych (Greenville/US, Shenyang/CN, Mumbai/IN, Dingolfing/DE, Sebes/RO)

  • kontakt z najnowszymi technologiami w zakresie sprzętu i oprogramowania, specjalistyczne szkolenia

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników