Logo Pracuj.pl

Inżynier Automatyk

NAVIC Engineering Polska Sp. z o.o.O firmie

Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

NAVIC Engineering Polska Sp. z o.o.

Świętego Michała 100

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie kompletnych projektów dla automatyki
  • Współuczestnictwo w opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie automatyki
  • Specyfikacja i dobór aparatury kontrolno-pomiarowej oraz elementów automatyki obiektowej dla instalacji procesowych w przemyśle
  • Specyfikacja i dobór w zakresie systemu sterowania dla instalacji procesowych w przemyśle
  • Specyfikacja i dobór okablowania, elementów połączeniowych dla układów pomiarowych i sterowania dla instalacji procesowych w przemyśle
  • Obliczenia w zakresie automatyki
  • Praca w środowisku CAD 2D
  • Inwentaryzacja na obiekcie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość norm branżowych dla branży automatyki
  • Wiedza w zakresie systemów sterowania
  • Wiedza w zakresie aparatury kontrolno-pomiarowej
  • Znajomość programu Autocad, MS Office
  • Obowiązkowość, dokładność, sumienność, samodzielność, otwartość
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Wiedza w zakresie systemów PLC, DCS, ESD, FDS, GDS
  • Znajomość programu do obliczeń aparatury kontrolno-pomiarowej, np. TNflow lub innych
  • Praca w środowisku CAD 3D
  • Znajomość programu Eplan lub innych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2 lub wyższy)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole inżynierów
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i rozwoju kwalifikacji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczynania pracy między godz. 7.00 a 9.00)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ubezpieczenie NNW Grupowe
  • Karta Multisport

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku

Istniejemy od 2005r. Wykonujemy projekty na rynku polskim i norweskim. Dysponujemy silnym zespołem specjalistów z zakresu: budownictwa, mechaniki, inżynierii procesowej, HVAC, automatyki oraz elektryki. Główne obszary naszej działalności to: przemysł metalurgiczny, branża naftowo-gazowa, a także budownictwo przemysłowe.

Inżynier Automatyk, Świętego Michała 100, Nowe Miasto, Poznań