Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk

POWER ON AUTOMATION Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Power On Automation jest młodą, rozwijającą się firmą, działającą w dziedzinie automatyki przemysłowej. Zajmujemy się budową systemów automatyzacji procesów produkcyjnych, sortowaniem, rozbudową i integracją automatyki przemysłowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż szaf sterowniczych
  • Budowa tras kablowych
  • Łączenie i konfiguracja urządzeń automatyki przemysłowej
  • Programowanie sterowników PLC, paneli HMI itp.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i orientacja na klienta

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w nowym oddziale dynamicznie rozwijającej się firmy
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwości intensywnego rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne