Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier automatyk

ROB-TECH sp. z o.o.

  • Wilczak 45, Stare Miasto, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Wilczak 45

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Udział w doborze komponentów układów automatyki.

  • Programowanie sterowników offline i online.

  • Programowanie urządzeń automatyki przemysłowej: HMI, napędy, systemy wizyjne, skanery kodów itp.

  • Uruchomienie opracowanych maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych, w tym przygotowanie instrukcji obsługi oraz szkolenie kadry klientów.

  • Prowadzenie instalacji i uruchomienia opracowanych rozwiązań u klientów.

  • Przygotowywanie DTR z zakresu sterowania maszyn.

  • Pełnienie roli eksperta – osoby weryfikującej i wspierającej cały zespół projektowy, także w kontaktach z Klientem.

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze automatyzacji i/lub robotyzacji produkcji, w tym programowanie PLC,

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunki: automatyka i robotyka, mechatronika,

  • Doświadczenie i gotowość do pracy projektowej i na instalacjach, związanej z wyjazdami,

  • Umiejętność programowania sterowników PLC oraz projektowania wizualizacji HMI,

  • Znajomość programowania sterowników Siemens (S7-300, S7-400, S1200, S1500),

  • Bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji EPLAN P8,

  • Umiejętność programowania wyższego poziomu (VB, C++, C#),

  • Znajomość środowiska projektowego TIA Portal: STEP 7, WinCC, Startdrive v12,

  • Znajomość systemów wizyjnych: Keyence, Cognex – mile widziane,

  • Znajomość sterowników Allen Bradley, B&R, Beckhoff – mile widziane,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Uprawnienie SEP E do 1 kV,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego.

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B (w zależności od preferencji),

  • Nagrody roczna oraz dodatki świąteczne,

  • Pakiety opieki medycznej dofinansowane przez firmę,

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Okresowe imprezy i spotkania firmowe,

  • Szkolenia i rozwój kompetencyjny zgodnie z przyjętym wspólnie planem rozwojowym,

  • Pyszna kawa i herbata oraz dostęp do strefy socjalnej,

  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym odzież ochronna wysokiej klasy,

  • Pokrycie kosztów wyjazdów służbowych zgodnie z przyjętym standardem firmy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Jesteśmy innowacyjną polską firma, która od ponad 15 lat z sukcesem projektuje, konstruuje i wdraża kompleksowe rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki w firmach na całym świecie. Nasze zaawansowane rozwiązania technologiczne zwiększają wydajność i poprawiają jakość procesów przemysłowych, optymalizują koszty oraz wspierają budowanie przewagi konkurencyjnej naszych klientów.

W zespole rob-tech tworzymy atmosferę opartą na bezpośrednich, otwartych i koleżeńskich relacjach. Cenimy różnorodne punkty widzenia, zachęcamy do wychodzenia z własną inicjatywą i pomysłami, dajemy pole do rozwoju. Wierzymy, że zgrany zespół stawi czoła nawet najbardziej wymagającym projektom.

Jeśli lubisz ambitne i ciekawe wyzwania, cenisz sobie samodzielność podejmowania decyzji i liczysz na wsparcie Zespołu w rozwiązywaniu trudności, chcesz mieć realny wpływ na rozwój firmy, aplikuj do rob-tech.

W naszej organizacji Inżynier Automatyk odpowiada za projektowanie i konstruowanie układów sterowania maszyn, a także tworzy dla nich odpowiednie oprogramowanie. Osoba na tym stanowisku kontroluje i opiniuje projekty dotyczące układów automatyki, jest obecna przy ich odbiorze i uruchamianiu.