Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Automatyk – Programista PLC

APATOR METRIXO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji sterowania maszyn i linii technologicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

  • Uwzględnienie maksymalizacji funkcjonalności technologicznej i równoczesnej minimalizacji kosztowej.

  • Tworzenie oprogramowania PLC, systemów wizualizacji i dokumentacji elektrycznej.

  • Programowanie robotów przemysłowych.

  • Dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych).

  • Tworzenie dokumentacji technicznej powykonawczej zaprojektowanych maszyn i urządzeń.

  • Specyfikowanie elementów handlowych oraz ostatecznych list materiałowych BOM dla Działu Zaopatrzenia.

  • Udział w uruchomieniach, konfiguracji i wdrożeniach oprogramowania PLC i HMI.

  • Współpraca z Działem Projektowym, Zaopatrzenia, Montażu celem zapewnienia optimum w kwestii harmonogramu realizacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru Elektryki, Elektroniki, Automatyki.

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC, tworzeniu dokumentacji elektrycznej (Eplan P8) i wizualizacji HMI.

  • Praktyczna znajomość podzespołów elektrycznych: aparatury elektrycznej, falowników, czujników, silników oraz pneumatyki.

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów technicznych.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość języka C/C++.

  • Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Efektywna organizacja czasu pracy i ustalania priorytetów.

  • Inicjatywa w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz kreatywne podejście do wykonywania realizowanych zadań.

  • Sumienność, uczciwość, dokładność, zaangażowanie, odpowiedzialność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów.

  • Znajomość oprogramowania ERP.

  • Uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1kV i uprawnienia w zakresie pomiarów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Aktywną i pełną wyzwań pracę przy ciekawych, zróżnicowanych projektach, w zgranym zespole.

  • Pracę w rozwijającej się firmie.

  • Otwartość i samodzielność w działaniu.