Oferta pracy

Inżynier Automatyk - Programista PLC

Cassioli Polska Sp. z o.o.

Pojezierska 97

Bałuty

Łódź

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie pisanie oprogramowania, które na etapie finalnym jest instalowane u klienta zgodnie z założeniami jakościowymi i terminowymi, przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia zawodowego oraz zgodnie z obowiązującymi dyrektywami i normami.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (automatyka, mechatronika, robotyka, itp.);

  • Doświadczenia w programowaniu sterowników PLC Siemens, Profinet, paneli operatorskich;

  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych;

  • Znajomości zagadnień związanych z automatyką przemysłową;

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i/lub włoskiego;

  • Umiejętności pracy w grupie i współpracy przy projektach;

  • Gotowości do odbywania delegacji służbowych (krajowych i zagranicznych)

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o zasięgu międzynarodowym

  • Udział w realizacji ciekawych projektów dla renomowanych klientów

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Dofinansowanie karty Medicover Sport

  • Prywatną opiekę medyczną LUX MED + ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

  • Kurs języka włoskiego finansowany przez pracodawcę

  • Paczki świąteczne dla pracowników

  • Atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podczas pracy w delegacjach

  • Spotkania i wyjścia firmowe

  • Pyszną włoską kawę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Firma Cassioli to międzynarodowy lider w sektorze automatyzacji produkcji, projektujący i produkujący półautomatyczne lub w pełni zautomatyzowane systemy sterowane przez specjalne oprogramowanie, zdolne do szybkiego wykonywania wszystkich operacji składowania i obsługi towarów. Od produkcji, poprzez montaż, pakowanie i przechowywanie, systemy Cassioli umożliwiają firmom przyspieszenie każdego kroku pracy, co skutkuje uproszczeniem procedur oraz niespotykaną dotychczas oszczędnością czasu i kosztów.

Oprócz pierwotnej siedziby głównej w Torrita di Siena we Włoszech, otwartej w 1943 roku, z biegiem lat Cassioli otworzyło zakłady produkcyjne i biura sprzedaży w różnych częściach świata, aby szybko i skutecznie reagować na potrzeby coraz bardziej międzynarodowej klienteli.

Polska siedziba firmy znajduje się w Łodzi.

Przewiń do profilu firmy