Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Automatyk – Programista PLC

  • lubuskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-08-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dużej firmy z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

    okolice Szczecina,
    nr ref. IA/07/2019

    Zakres obowiązków:

    • Udział w projektach budowy maszyn i urządzeń
    • Opracowywanie koncepcji systemów automatyki wraz z doborem urządzeń
    • Projektowanie schematów elektrycznych
    • Programowanie sterowników PLC oraz konfiguracja urządzeń
    • Testowanie i wdrażanie nowych rozwiązań
    • Lokalizacja miejsca pracy: okolice Szczecina

    Wymagania:

    • Wiedza z zakresu automatyki przemysłowej i programowania PLC
    • Wiedza z zakresu elektrotechniki
    • Umiejętność czytania i tworzenie schematów elektrycznych

    Będzie dodatkowym atutem:

    • Znajomość programowania w języku C#
    • Znajomość standardu OPC Client DA / UA
    • Doświadczenie w komunikacji z wykorzystaniem protokołu TCP/IP
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Wiedza z zakresu obowiązujących norm i przepisów w zakresie automatyki

    Firma oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
    • Pakiet benefitów
    • Pracę pełną wyzwań na stanowisku o niezależności dopasowanej do poziomu umiejętności i doświadczenia Kandydata
    • Udział w ciekawych projektach budowy maszyn i urządzeń realizowanych dla firm o ogólnoświatowym zasięgu
    • Szansę na wdrożenie własnych pomysłów, usprawnień
    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. IA/07/2019 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez APLIKUJ