Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk – Programista PLC

Zakład Artykułów Ściernych "ARMES"O firmie

Zakład Artykułów Ściernych "ARMES"

Sandomierska Boczna 2

Nisko

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników PLC (Mitsubishi-Electric, Beckhoff, Schneider-Electric), paneli HMI,

  • programowanie robotów przemysłowych (Mitsubishi, Fanuc),

  • wykonywanie oprogramowania wizualizacyjnego w środowiskach SCADA,

  • opracowywanie projektów z zakresu automatyki,

  • uczestniczenie w uruchomieniach aplikacji,

  • wykonywanie schematów elektrycznych i pneumatycznych maszyn i urządzeń,

  • wykonywanie pomiarów elektrycznych maszyn i instalacji,

  • współpraca z działem Utrzymania Ruchu (analiza i usuwanie awarii),

  • poszukiwanie nowych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, mechatronika, elektrotechnika),

  • znajomość języków programowania (ST, LD, FBD, SFC),

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,

  • umiejętność analitycznego myślenia i organizacji własnej pracy.

Mile widziane

  • uprawnienia SEP "E", "D" do 1 kV.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • praca w systemie jednozmianowym w godzinach 7 – 15,

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • poszerzanie wiedzy i zdobywanie doświadczenia poprzez szkolenia i kursy.