Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Automatyk / Programista PLC

SSI Schäfer Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja, programowanie i uruchamianie systemów transportu automatyki magazynowej w nowoczesnych centrach logistycznych na terenie Polski, Europy i całego świata

  • tworzenie aplikacji PLC i HMI zgodnie ze standardem firmy

  • symulacja i testowanie (virtual commissioning) aplikacji w biurze w Poznaniu oraz późniejsze ich uruchamianie na miejscu u Klienta

  • opracowywanie instrukcji obsługi i dokumentacji technicznej projektów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu automatyka, mechatronika lub elektrotechnika

  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej (napędy, falowniki, czujniki, przetworniki itp.)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej (również w j. angielskim)

  • gotowość do pracy na terenie kraju i za granicą – w zależności od projektu 30-70% czasu w skali roku

  • prawo jazdy kategorii B

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie, chęć rozwoju i poszerzania własnych umiejętności

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (szczególnie w branży automatyki magazynowej)

  • znajomość sterowników PLC (środowisko SIEMENS STEP7 i TIA PORTAL) na poziomie konfiguracji/diagnostyki/programowania oraz komunikacji z urządzeniami automatyki przemysłowej (Profinet, Profibus)

  • dobra znajomość środowiska TIA PORTAL, języka SCL oraz sieci PROFINET będzie dodatkowym atutem

  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • praca w firmie będącej światowym liderem w swojej branży

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania

  • wysoki standard pracy – dostęp do najlepszych praktyk, szkoleń, nowoczesnych procesów i narzędzi

  • udział w realizacji innowacyjnych projektów dla największych Klientów na całym świecie

  • styczność z najnowszymi technologiami automatyki magazynowej

  • elastyczne godziny pracy

  • młody, dynamiczny i wspierający się wzajemnie zespół

  • miła atmosfera, imprezy integracyjne, dla wszystkich kawa i herbata w biurze

  • karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • projekty na całym świecie

SSI SCHÄFER jest światowym liderem i wiodącym dostawcą systemowych rozwiązań w zakresie logistyki magazynowej. Możemy poszczycić się ponad 80-letnią tradycją i globalnym zasięgiem. Zatrudniamy ponad 10 000 pracowników na całym świecie, ale wciąż bardzo ważne pozostają dla nas wartości rodzinne. Stawiamy na profesjonalizm i kompleksowe podejście. Oferujemy szeroki zakres usług, od określenia koncepcji, przez dostarczenie i montaż wyposażenia magazynowego własnej marki, aż po uruchomienie i serwis złożonych, w pełni zautomatyzowanych centrów magazynowych jako generalny wykonawca.

Przewiń do profilu firmy

UWAGA

  • mile widziani absolwenci studiów wyższych bez doświadczenia zawodowego w branży automatyki (umożliwiamy szybki rozwój poprzez wewnętrzne szkolenia PLC)

  • mile widziani kandydaci, którzy aplikowali do nas w poprzednich edycjach

  • wymagane dokumenty: CV + list motywacyjny (aplikacje bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane)