Ta oferta pracy jest nieaktualna od 250 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Automatyk - Programista SCADA - PLC

  • Olkusz, Wolbrom, Klucze (pow. olkuski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 13.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Automatyzacji i Pomiarów SENSOR-ACM

    SENSOR-ACM to firma specjalizująca się w automatyce pomiarowej w branży paliwowej, chemicznej i energetycznej. Jesteśmy przedstawicielem takich firm jak: Honeywell, Saval, Brodie, HMT Tanksystem, AGAR Corporation i inni.

    W związku z rozwojem naszej firmy oraz nowymi projektami, poszukujemy kandydatów na stanowisko

    Miejsce pracy: Olkusz, Wolbrom, Klucze (pow. olkuski)
    Region: małopolskie

    Obowiązki:

    • Programowanie oraz konfiguracja sterowników PLC (Honeywell) oraz paneli HMI w automatyce przemysłowej
    • Tworzenie dedykowanych wizualizacji SCADA (Honeywell)
    • Tworzenie niestandardowych aplikacji w oparciu o sterowniki PLC
    • Wsparcie działu serwisu w zakresie uruchamiania i eksploatacji systemów automatyki

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek IT/automatyka/robotyka/elektronika/elektrotechnika lub pokrewne o profilu automatyki przemysłowej
    • Podstawowa znajomość branży automatyki przemysłowej, petrochemicznej i energetycznej będzie dodatkowym atutem;
    • Samodzielność w działaniu;
    • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
    • Dyspozycyjność
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w mowie i piśmie
    • Prawo jazdy kategorii B;

    Oferujemy:

    • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
    • Niezbędne do pracy narzędzia;
    • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
    • Miłą atmosferę pracy;
    • Umowę o pracę na pełny etat oraz możliwość dodatkowego ubezpieczenie grupowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zachęcamy do kontaktu!

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Automatyzacji i Pomiarów SENSOR-ACM z siedzibą w Zalesiu Golczowskim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest P.A.iP. SENSOR-ACM z siedzibą w Zalesiu Golczowskim przy ul. Górnej 60. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.