Oferta pracy

Inżynier Automatyk - Programista Systemów Automatyki (K/M)

Michael PageO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Inżynier automatyk- programista systemów automatyki ( k/m)Numer ref.: JN -092020-1227937

W związku z rozwojem struktury poszukujemy Inżyniera Automatyka -Programisty systemów automatyki ( k/m)

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z kapitałem amerykańskim

Opis stanowiska

Tworzenie oprogramowania systemów automatyki

Uruchamianie systemów automatyki na terenie zakładu produkcyjnego

Programowanie w oparciu o systemy sterowania DCS, PCS7

Praca przy regulatorze PID

Programowanie układów regulacji: kaskada, Sterowanie z wyprzedzeniem (Feed Forward)

Profil kandydata

Doświadczenie 5-7 letnie w dziedzinie automatyki

Wykształcenie wyższe techniczne: Kierunek Automatyka i robotyka lub pokrewne

Doświadczenie zarówno w programowaniu, jak i uruchamianiu systemów automatyki w oparciu o system DCS, PCS7

Doświadczenie w sterowaniu procesami ciągłymi oraz sekwencyjnymi

Znajomość układów regulacji: kaskada, Sterowanie z wyprzedzeniem (Feed Forward)

Znajomość języków programowania ST- tekst strukturalny oraz FBD - bloki funkcyjne

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2

Oferujemy

Udział w różnorodnych projektach rozwojowych, w nowoczesnym, międzynarodowym środowisku

Praca stacjonarna, programowanie systemów przy parku maszynowym Naszego Klienta

Stała współpraca

Możliwość rozwoju na pokładzie firmy z wieloletnią tradycją

Bogaty pakiet benefitów, m.in opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy