Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Automatyk - Programista Systemów Automatyki

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 18.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Profilogic Sp. z o.o.

    "Profilogic sp. z o.o. jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem zajmującym się automatyzacją linii przemysłowych oraz produkcją wyspecjalizowanych maszyn i urządzeń. Realizujemy projekty typu “custom made”, od prostych konstrukcji po zaawansowane technologicznie rozwiązania testowe i produkcyjne. Naszymi Klientami są międzynarodowe koncerny realizujące produkcję na terenie Europy. Nasze rozwiązania cechuje najwyższa jakość realizacji projektów oraz zastosowanych komponentów. Celem firmy jest zdobycie zaufania Klientów przez skuteczne i sprawne rozwiązywanie zagadnień technicznych zgłaszanych przez przemysł. Zorganizowane i przemyślane współdziałanie w zespole inżynierów mechaników i automatyków."

    Miejsce pracy: Wrocław
    Numer referencyjny: SIA17072018

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, oprogramowanie oraz uruchomienie maszyn i urządzeń bazujących na urządzeniach automatyki przemysłowej takich jak: sterowniki serwomechanizmów, sterowniki PLC, komputery przemysłowe z wbudowanymi programami sterującymi (również C/C++/C#) panele operatorskie HMI, kamery wizyjne, elementy układu bezpieczeństwa etc.

    Wymagania:

    • Ukończone studia na kierunku automatyka, elektronika lub pokrewne,
    • Bardzo dobra znajomość elementów układu automatyki przemysłowej: dystrybucja zasilania, układy bezpieczeństwa, sterowniki serwo, kamery wizyjne, sterowniki PLC/Komputery przemysłowe, panele operatorskie etc.
    • Bardzo dobra znajomość programowania sterowników PLC (język  LD, FBD, STL oraz IL) oraz  paneli operatorskich,
    • Znajomość działania sieci przemysłowych: Profibus, Profinet, Ethercat etc.
    • Znajomość jeżyka C/C++ oraz środowiska programistycznego np. Visual Stuidio,
    • Znajomość zagadnień bazodanowych będzie dodatkowym atutem (SQL),
    • Znajomość zasad działania silników elektrycznych oraz urządzeń sterujących,
    • Co najmniej kilkuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Umiejętność czytania oraz tworzenia schematów elektrycznych,
    • Znajomość języka angielskiego,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Uprawnienia elektryczne do 1 kV,
    • Dyspozycyjność,
    • Wiedza z zakresu mechaniki i pneumatyki będzie dodatkowym atutem,
    • Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim.

    Oferujemy:

    • Ciągły rozwój poprzez kontakt z najnowszymi rozwiązaniami z branży automatyki przemysłowej,
    • Zgłębianie wiedzy dotyczącej programowania i konfiguracji podzespołów automatyki przemysłowej,
    • Dofinansowanie: Karta Multisport oraz codzienne obiady,
    • Projektowanie systemów automatyki dla maszyn i urządzeń,
    • Przygotowywanie oprogramowania systemów PLC oraz paneli operatorskich,
    • Tworzenie oprogramowania sterującego w językach funkcyjnych (C/C++/C#) działającego na komputerach przemysłowych,
    • Tworzenie oprogramowania bazodanowego współdziałającego z bazami danych SQL,
    • Testowanie, konfiguracja  i optymalizacja działania kamer wizyjnych, sterowników serwo oraz układu bezpieczeństwa maszyn,
    • Uczestnictwo w instalacji, uruchamianiu oraz rozruchu maszyn u klientów,
    • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny  zrealizowanych maszyn i urządzeń.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.