Oferta pracy

Inżynier Automatyk R&D

Getinge IC PolandO firmie

  • Szkolna 30, Plewiska (pow. poznański)
    Plewiska (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Getinge IC Poland

Szkolna 30

Plewiska (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach w zakresie tworzenia rozwiązań robotyzacji i automatyzacji procesów sterylizacji w siedzibie firmy jak i u klientów

  • projektowanie urządzeń medycznych i ich integracja z urządzeniami służącymi do automatyzacji procesów (MIR, AGV, roboty)

  • uruchamianie oraz testowanie zautomatyzowanych systemów

  • nadzór nad montażem tworzonych projektów i wprowadzanie usprawnień

  • tworzenie kompleksowej dokumentacji technicznej dla projektowanych rozwiązań wraz z dokumentacją użytkownika

  • kalkulacja kosztów materiałów do realizacji projektów oraz współpraca przy zamówieniach

  • wsparcie w przygotowanie ofert i propozycji rozwiązań techniczno–cenowych dla klientów

  • bezpośrednia współpraca z wewnętrznym jednostkami firmy (sprzedaż, centrala R&D) i firmami zewnętrznymi (dostawcy rozwiązań)

  • wsparcie serwisu w zakresie obsługi systemów automatyzacji

Nasze wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2) – warunek konieczny

  • doświadczenie zawodowe w obszarze programowania i uruchamiania systemów automatyki (min. 2-3 lata)

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Automatyka i Robotyka, Mechatronika

  • znajomość obsługi i programowania sterowników przemysłowych

  • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej

  • uprawnienia SEP (do 1 kV)

  • biegła umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym – zarówno w zakresie czytania jak i tworzenia dokumentacji

  • znajomość programów do projektowania: Inventor, AutoCad

  • dyspozycyjności do sporadycznych wyjazdów w Polsce i zagranicą (ok. 10-15% czasu pracy w ciągu roku)

  • umiejętność efektywnej i samodzielnej pracy, również pod presją czasu

  • umiejętność pracy w grupie, elastyczności we współpracy z różnymi działami firmy w Polsce i na świecie

  • pozytywne nastawienie, komunikatywność i kreatywność

  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów

Mile widziane

  • znajomość zagadnień z pogranicza mechaniki i automatyki, umiejętność doboru napędów i serwomotorów

  • znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • świadczenia socjalne

  • system kafeteryjny

  • program rekomendacji pracowników

  • owocowe-kanapkowe poniedziałki i środy

  • szkolenia i bogate możliwości rozwoju

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka szkolna

  • owocowo-kanapkowe poniedziałki i środy

Jesteśmy jedną z największych firm działających w branży technologii medycznej na świecie. Od ponad 100 lat tworzymy nowatorskie rozwiązania dla opieki zdrowotnej, dostarczając produkty dla jednostek intensywnej terapii, sal operacyjnych, działów sterylizacji oraz instytucji zajmujących się badaniami w dziedzinach biotechnologii, farmacji oraz rozwoju medycyny. Z naszych produktów korzysta ok. 25 tys. klientów z ponad 135 krajów. Fabryka Getinge działa w Plewiskach od 2014 roku. Produkujemy w niej najwyższej klasy sterylizatory, które sprzedawane są na cały świat. Zatrudniamy tu obecnie ponad 170 utalentowanych pracowników, których łączy #PassionForLife!

Przewiń do profilu firmy